Hoffmann na celowniku Tottenhamu

5 lat temu
Hoffmann znalazł się na celownikach Tottenhamu / Fot. Duisburg

Andre Hoffmann znalazł się na celowniku Tottenhamu. Niemiec był obserwowany przez wysłanników londyńskiego klubu w spotkaniu Hannoveru z Wolfsburgiem.

Wassily Krastanas, agent zawodnika przekonuje, że angielski klub interesował się Hoffmannem jeszcze za czasów gry 20-latka w Duisburgu, skąd utalentowany obrońca trafił do Hannoveru w styczniu 2013 roku. 

Klub z Dolnej Saksonii zapłacił wówczas za defensora skromne 800 tysięcy euro. Obecnie, 20-latek jest wart nawet pięć razy więcej. 

Krastanas podkreślił, że Hoffmann jest graczem, który z pewnością poradziłby sobie w Premier League, lecz priorytetem gracza kadry niemieckiej U-20 jest ustabilizowanie swojej pozycji w obecnym klubie i jak najlepsza gra dla Hannoveru. 

Poprzedni trener klubu z Hanoweru, Mirko Slomka ustawiał Hoffmanna bliżej drugiej linii, jako defensywnego pomocnika. Tayfun Korkut, obecny szkoleniowiec Hannoveru 96 zdecydowanie częściej wystawia 20-latka na stoperze. 

We wspomnianym meczu z Wolfsburgiem, oprócz scoutów Tottenhamu, młodego obrońcę obserwował również selekcjoner kadry młodzieżowej Niemiec, oceniając jego występ w samych superlatywach. ŹRÓDŁO
Bild
TAGI: Andre Hoffmann Hannover 96 Anglia Niemcy Tottenham Hotspurs
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0154 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.