Fernando w Premier League?

5 lat temu
Fernando zasili ekipę Manchesteru City już latem? / Fot. SkySports

Brazylijski pomocnik FC Porto, Fernando ma w letnim oknie transferowym przenieść się na Wyspy Brytyjskie. Przynajmniej tak twierdzi jego agent, Antonio Araujo.

26-latek był łączony z Manchesterem City od dłuższego czasu. Wiele wskazywało, że środkowy pomocnik Porto może przenieść się do Anglii już w styczniu. Jednak ostatecznie nie doszło do porozumienia w sprawie transferu Fernando do "The Citizens".

Agent zawodnika stwierdził, jednak, że włodarze Manchesteru City podtrzymują zainteresowanie Brazylijczykiem i zamierzają w letnim okienku ponownie podjąć próby angażu 26-latka. Do City miałby przenieść się również Eliaquim Mangala. 

Agent piłkarza podkreśla, że jeśli tylko Bóg pozwoli to jego zawodnik w lipcu podpisze kontrakt z klubem z Premier League. Nie zdradził, jednak czy będzie to Manchester City. Dodał również, że w styczniu ekipa prowadzona przez Pellegriniego była wprawdzie silnym kandydatem do zatrudnienia Fernando, ale jak sie okazuje, nie jedynym.

Antonio Araujo wspomniał, że brazylijski pomocnik mógł przenieść się latem ubiegłego roku do Francji i grać z João Moutinho i Jamesem Rodriguezem w Monaco, jednak francuska strona nie osiągnęła porozumienia z działaczami Porto.ŹRÓDŁO
SkySports
TAGI: FC Porto Manchester City Fernando Francisco Reges Anglia Portugalia Brazylia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0741 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.