Tottenham zainteresowany obrońcą Ajaksu

5 lat temu
Veltman będzie kolejnym graczem wytransferowanym na linii Tottenham - Ajaks?

Kolejny gracz Ajaksu Amsterdam dołączy do Tottenhamu? Na celowniku „Kogutów” znalazł się obrońca holenderskiej drużyny, Joel Veltman.

Joel Veltman swoją grą sprawił, że zainteresowanie jego usługami przejawiają najsilniejsze kluby Premier League - Manchester United, Manchester City, Arsenal FC oraz Chelsea FC. Według angielskiej prasy do tego grona dołączył Tottenham Hotspur.

„Daily Mirror” donosi, że Veltmana oglądali już klubowi skauci londyńskiej drużyny. Gra 22-letniego defensora spodobała się wysłannikom Tottenhamu. Teraz działacze klubu z White Hart Lane mają przystąpić do negocjacji w sprawie transferu młodego Holendra. „Koguty” mają dobre wspomnienia z niedawnych transakcji z Ajaksem Amsterdam - w ostatnim czasie Anglicy zdołali pozyskać z tego zespołu Christiana Eriksena oraz Jana Vertonghena.

Transfer Veltmana do Anglii może nie być jednak taki oczywisty. Działacze Ajaksu są zdeterminowani, by zatrzymać w swoim składzie najzdolniejszych zawodników, łącznie z Joelem Veltmanem. Klub z Amsterdamu ma nawet rozpocząć w najbliższym czasie negocjacje ze swoim graczem na temat jego nowej umowy.

Poza tym na brak sukcesu w negocjacjach obu klubów mogą przełożyć się ostatnie wypowiedzi menadżerów tych zespołów. Frank de Boer w wywiadzie udzielonym BBC powiedział, że byłby zainteresowany prowadzeniem zespołu pokroju Tottenhamu, co za złe ma mu Tim Sherwood, który uważa, że Holender powinien unikać takich wypowiedzi, zwłaszcza, że obecnie ktoś stanowisko menadżera Tottenhamu obecnie piastuje. ŹRÓDŁO
Football Oranje
TAGI: Tottenham Hotspur FC Ajax Amsterdam Joel Veltman Anglia Holandia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.