Gündogan: To najtrudniejszy czas w mojej karierze

5 lat temu
Kiedy Gündogan pojawi się na boisku?

Powrót do gry pomocnika Borussii Dortmund Ilkaya Gündogana ponownie został odłożony w czasie.

23-letni reprezentant Niemiec w tym sezonie ligowym na boisku pojawił się przez zaledwie 57 minut. Resztę czasu spędził w gabinetach lekarskich i na rehabilitacji.
 
Wydawało się niedawno, że jego ponowne pojawienie się na boisku jest kwestią tygodni, gdy udał się z kolegami na obóz do Hiszpanii. Ostatecznie jednak w trakcie tego wyjazdu znowu dała o sobie znać kontuzja.
 
- Ciężko i intensywnie pracuję, aby powrócić na boisko. Chcę pomóc drużynie jeszcze w tym sezonie - powiedział Gündogan dla "Bilda".
 
- Obecnie myślę tylko o powrocie do BVB. Jestem pewny, że wkrótce będę grał w piłkę na najwyższym poziomie, kiedy pojawię się na boisku. A potem Puchar Świata!
 
- Tak długi przestój to najtrudniejszy czas w mojej dotychczasowej karierze. Widzę jednak światło na końcu tunelu. Czasem niestety trzeba przejść przez taki czas. Podobnie miał Bastian Schweinsteiger.
 
Przy okazji zawodnik zdementował plotki łączące go z letnim transferem do ligi zagranicznej. Powiedział, że nie mają związku z rzeczywistością, a sam pozostaje skoncentrowany na Borussii.


ŹRÓDŁO
Bild
TAGI: Ilkay Gündogan Borussia Dortmund Niemcy Kontuzja
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0136 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.