Rodgers: Coutinho powinien grać w kadrze

5 lat temu
Coutinho

Brendan Rodgers postanowił oświadczyć, że jego zdaniem Philippe Coutinho powinien znaleźć się w kadrze Brazylii na zbliżające się Mistrzostwa Świata.

Szkoleniowiec Liverpoolu pochwalił tym samym swojego podopiecznego za dobrą formę, którą 21-latek prezentuje od dłuższego czasu. Coutinho jest bowiem jednym z najważniejszych piłkarzy w drużynie "The Reds", odpowiedzialnym za konstruowanie akcji. 

- Wiem, że w kadrze Brazylii jest ogromna konkurencja i niezwykle ciężko się do niej dostać, ale uważam, że Coutinho powinien być jej częścią - wyjawił Rodgers.

- Sądzę, że on o tym nie myśli. Jest jeszcze młody i wie, że masz czas. Podejrzewam jednak, że w głębi duszy marzy o tym, by zagrać na mundialu rozgrywanym w swojej ojczyźnie - dodał.

- Jego niewątpliwą zaletą jest wszechstronność, która na wielkich turniejach bywa ważnym aspektem. Może grać przecież za napastnikiem, na skrzydle, a nawet w środku pola. To niewątpliwy atut - zakończył.

Coutinho, który graczem Liverpool jest od nieco ponad roku, w reprezentacji kraju rozegrał dotychczas tylko jedno spotkanie. Miało ono miejsce w 2010 roku, a ówczesnym rywalem "Canarinhos" był Iran.ŹRÓDŁO
Sambafoot
TAGI: Brendan Rodgers Liverpool FC Philippe Coutinho Correia Brazylia Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0173 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.