Inwazja psów w Ameryce Południowej [WIDEO]

5 lat temu
Bohater z meczu argentyńskiej ekstraklasy

Sytuacje, że zwierzęta pojawiały się w trakcie meczu na boisku zdarzały się już wiele razy, jednak takiej inwazji psów, jakiej doświadczyła Ameryka Południowa, jeszcze nie było.

Do pierwszego, dużo bardziej szokującego zdarzenia doszło w Argentynie, podczas meczu tamtejszej ekstraklasy pomiędzy Rosario a River Plate. Mniej więcej w drugiej połowie spotkania na boisku pojawił się niespodziewanie pies, który ku zaskoczeniu wszystkich, postanowił wypróżnić się w samym środku pola karnego na oczach tysięcy widzów. Aż pięć minut potrzebowały służby porządkowe, by schwytać czworonoga, a przy okazji posprzątać jego odchody. 

Pies opróżniający się przed jedną z bramek:

Kilka minut po wydarzeniach w Argentynie, inny pies został  także bohaterem jednego ze spotkań w Brazylii, rozgrywanego na niższym szczeblu rozgrywkowym. Tym razem czwonoróg nie szukał na zielonej trawce miejsca, w którym mógłby zrobić sobie toaletę, a ewidentnie chciał dołączyć do gry. Mimo że po krótkiej chwili został zmuszony do opuszczenia boiska, może zapisać na swoim koncie udaną akcją obronę, gdyż wydatnie pomógł gościom w zastopowaniu bardzo groźnego ataku ze strony gości.

Filmik z całej sytuacji:ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Ameryka Południowa
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0182 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.