PSG znokautował Bayer w Leverkusen [WIDEO]. Blanc: Nasz występ był doskonały

PSG znokautował Bayer w Leverkusen [WIDEO]. Blanc: Nasz występ był doskonały fot. Transfery.info
Paweł Machitko

Paris Saint-Germain wygrał 4-0 z Bayerem Leverkusen w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Bramki dla gości strzelili Blaise Matuidi (3'), Zlatan Ibrahimović (39' i 42'), Yohan Cabaye (88').

Trener Bayeru Sami Hyypiä: - Nie można powiedzieć, że wszystko poszło źle. Trzeba także spojrzeć na zespół, z którym się mierzyliśmy. Paryż to najwyższa półka, a piłkarze gości grali wczoraj doskonale. Jeśli tracisz bramkę po trzech minutach, to potem trudno o dalszą walkę. Nie odzyskaliśmy już rytmu w pierwszej połowie. W drugiej połowie straciliśmy zawodnika [czerwona kartka Emira Spahicia - przyp. red.]. Wydaje mi się, że w dziesiątkę graliśmy lepiej niż w jedenastu.

Trener PSG Laurent Blanc: - Przede wszystkim spróbujemy cieszyć się z tego wyjazdowego sukcesu. Po zwycięstwie z Valenciennes widziałem, że mamy bardzo skoncentrowany zespół - każdy czekał na ten mecz od dłuższego czasu. Kiedy masz odpowiednie nastawienie, w dodatku strzelasz bramkę w trzeciej minucie, wszystko przychodzi łatwiej. Można wymieniać słabości Leverkusen, ale nasz występ był doskonały.

WYPOWIEDŹ DNIA: Zlatan Ibrahimović zapytany o słabszą nogę: "Nie ma takiej!".