Reina nie chce opuszczać Napoli

3 lata temu
Pepe Reina

Pepe Reina wyraził chęć pozostania w SSC Napoli na kolejny sezon.

Hiszpański bramkarz przebywa aktualnie w Neapolu, gdzie został wypożyczony przez Liverpool. We Włoszech Reina otrzymał szansę na regularną grę w pierwszym składzie, dotychczas zanotował 25 występów biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki.

Wracając do Liverpoolu po zakończeniu bieżącego sezonu, 31-latek nie może być wcale pewny tak częstych występów, ponieważ na Anfield Road mocną pozycję ma, sprowadzony w ostatnim letnim okienku transferowym, Simon Mignolet. Reprezentant Belgii zbiera wiele pochlebnych uwag, toteż z pewnością byłby trudnym przeciwnikiem do wygryzienia ze składu.

- Jestem bardzo szczęśliwy we Włoszech, moja rodzina również świetnie się tutaj czuje. Jednakże nie jestem w stanie powiedzieć co będzie po zakończeniu sezonu - powiedział Reina. - Muszę wrócić do Liverpoolu, bo tak wynika z kontraktu, jednak nie jest powiedziane, że będę tam grać.

- Do przeprowadzki do Włoch przekonał mnie Benítez, który jest dla mnie wielkim autorytetem. Od dawna chciałem spróbować swoich sił poza Anglią, więc właściwie nie musiał mnie długo namawiać - dodał wychowanek Barcelony. - Z wielką chęcią pozostałbym tutaj na dłuższy czas, jednak nie wszysto zależy ode mnie.

ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: José Manuel Reina Páez SSC Napoli Liverpool FC Hiszpania Włochy Anglia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.