Lúcio: Materazzi jest wstrętny

5 lat temu
Lúcio z czasów gry w Interze Mediolan | Fot. Fifa.com

Były stoper reprezentacji Brazylii Lúcio niespodziewanie dość dosadnie i jednoznacznie wypowiedział się na temat swojego byłego kolegi klubowego z czasów gry w Interze Mediolan, Marco Materazziego.

Wypowiedź Lúcio na temat byłego włoskiego obrońcy jest reakcją na słowa Materazziego, który nie tak dawno stwierdził, że Brazylijczyk powinien już zakończyć swoją karierę.

- Ciężko jest mi mówić o Materazzim, ponieważ przybyłem do Włoch w 2009 roku, a ostatni raz, gdy widziałem go grającego dobrze w piłkę, był w 2006 roku. Być może najbardziej boli go to, że zanim trafiłem do Interu, on nie przeszedł w Lidze Mistrzów dalej niż do czołowej „szesnastki” - powiedział zawodnik Palmeiras.

Inną kwestią, którą poruszył Marco Materazzi w swojej wypowiedzi o Lúcio są domniemane słowa José Mourinho, który miał stwierdzić, że „zabije” brazylijskiego obrońcę, jeśli ten sam będzie próbował wyprowadzać piłkę z własnej połowy. – Zawsze miałem bardzo dobre stosunki z Mourinho. Powiedział nawet kiedyś, że gdyby miał iść na wojnę, byłbym pierwszą osobą, którą zabrałby ze sobą - skontrował Lúcio.

W ostatnich słowach wypowiedzi były reprezentant Brazylii nie przebiera w negatywnych uwagach na temat Materazziego. – Materazzi zawsze musiał oddawać. Na boisku zawsze był wstrętny, chodziło mu tylko o skrzywdzenie rywala. Grałem z nim i słyszałem, jak mówi, że gra tylko po to, by ranić przeciwników. Teraz zachowuje się tak samo, również poza boiskiem – jak okropny człowiek - zakończył środkowy obrońca z pochodzący Brazylii.

Materazzi zakończył swoją zawodową karierę w 2011 roku. Piłkarzem Interu był od 2001 roku. W obronie włoskiego klubu razem z Lúcio występował w latach 2009-2011. ŹRÓDŁO
Football Italia
TAGI: Inter Mediolan Lúcio Marco Materazzi Włochy Brazylia SE Palmeiras
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0488 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.