Remón: Casillas ogłosi decyzję po sezonie

5 lat temu
Casillas

Mariano García Remón oświadczył podczas wywiadu dla hiszpańskiej telewizji, iż przeczuwa odejście Ikera Casillasa z Realu Madryt jeszcze w tym roku.

- Iker wykazał się ogromną dojrzałością i pokorą w obliczu wydarzeń, które przez ostatnie miesiące mają miejsce, w związku z jego boiskową nieobecnością - powiedział były zawodnik oraz trener "Królewskich".
 
- Natomiast jestem pewien, że w głębi duszy ta sytuacja go przerasta i mocno rozważa opuszczenie Santiago Bernabéu. Niestety, podczas podejmowania decyzji o odejściu zawodnika kluczową rolę odgrywać będzie głos włodarzy Realu. Myślę, że pod koniec sezonu dostrzeżemy wyraźne ruchy klubu z naciskiem na transfer bramkarza - dodał Remón.
 
64-letni Hiszpan wspomniał także o innym, niedocenianym bramkarzu w La Liga, José Manuelu Pinto. Bramkarzowi Barcelony życzył sukcesu między słupkami w finale Copa del Rey, ponieważ przeczuwa, że to właśnie na niego postawi Gerardo Martino. 
 
- Podziwiam drugiego bramkarza Barcelony za pewność siebie jaką prezentuje zawsze, kiedy zastępuje Victora Valdesa - pochwalił 39-latka. 
 
Mariano García Remón jest byłym zawodnikiem Realu Madryt, a także Talavera CF i Realu Oviedo. W świecie futbolu zasłużył się jednak bardziej jako szkoleniowiec. Swoją trenerską karierę rozpoczął w Realu Madryt Castilla, a następnie szkolił takie drużyny jak Sporting Gijón, Córdoba CF czy Cádiz CF. 


ŹRÓDŁO
Inside Spanish Football
TAGI: Iker Casillas Fernández Hiszpania Real Madryt CF
Zobacz również
MD: André Gomes już spakowany
6 godzin temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0136 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.