Oficjalnie: Morrison w QPR

5 lat temu
Ravel Morrison | Fot. West Ham United

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Queens Park Rangers sfinalizowało wypożyczenie Ravela Morrisona z West Ham United.

Jak informowaliśmy przed tygodniem, Ravel Morrison od dłuższego czasu był blisko przenosin do QPR. Transakcję planowano potwierdzić 21 lutego, jednak najwyraźniej wszystkim jej stronom zależało na czasie i już dziś udało się dopełnić wszystkich formalności. Według oficjalnego komunikatu klubu piłkarz może być już uwzględniony w kadrze na sobotni mecz z Charlton Athletic.
 
Ravel Morrison swego czasu dostawał regularnie szanse gry w barwach klubu z Premier League, jednak szereg pauz spowodowanych kontuzjami sprawił, że dla Sam Allardyce skupił się na poszukiwaniu dla pomocnika środowiska, w którym mógłby spokojnie wrócić do dawnej dyspozycji. Morrison mimo młodego wieku zdążył już zaistnieć w angielskich mediach – jest byłym młodzieżowym reprezentantem Anglii, a niektóre tytuły wspominały o nim nawet w kontekście wyjazdu na Mundial do Brazylii. Mimo że dziś już zupełnie nic na to nie wskazuje, to z pewnością piłkarz może stać się kluczowym wzmocnieniem QPR w walce o awans do angielskiej ekstraklasy. Awans jest również priorytetem dla samego piłkarza, który serwisowi internetowemu klubu powiedział dziś „Chcę pomóc QPR w awansie do Premier League – to moje jedyne założenie na czas pobytu w tym miejscu”
 
Ravel Morrison będzie piłkarzem czwartej drużyny Championship do końca obecnego sezonu. 


ŹRÓDŁO
Queens Park Rangers
TAGI: Queens Park Rangers Ravel Ryan Morrison West Ham United Premier League Anglia
Zobacz również
OFICJALNIE: Ravel Morrison w Meksyku
9 miesięcy temu  
0
Morrison odbuduje karierę w Meksyku?
10 miesięcy temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.1853 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.