Van Gaal: Będę pracował w Premier League

5 lat temu
Van Gaal

Selekcjoner Holandii Louis van Gaal, którego kontrakt wygasa po letnich mistrzostwach świata, postanowił zabrać głos na temat swojej przyszłości, widząc siebie w roli trenera jednej z angielskich drużyn.

Doświadczony trener nie nawiązał bezpośrednio do tematu Tottenhamu, z którym był łączony zanim w rolę menadżera "Kogutów" wcielił się Tim Sherwood, ograniczając się jedynie do któregoś z zespołów Premier League. Znając jedna bogate CV Holendra, należy sądzić, iż chodzi o klub co najmniej aspirujący do gry w europejskich pucharach. 

62-latek, dla którego obecna praca z "Oranje" jest drugim podejściem, wydaje się być przekonany, że po turnieju ponownie powróci do roli klubowego trenera, a jako że pracował już w kilku silnych ligach, marzy mu się przygoda z angielską ekstraklasą.

- Najbardziej jestem zainteresowany pracą w Anglii, ponieważ trenowałem już drużyny z Hiszpanii, Holandii i Niemiec. Uważam, że Anglia powinna być kolejnym przystankiem w mojej karierze. To może być inny zespoły (niż Tottenham - przyp. red.), to zależy od wakatów na stanowiskach menadżerów - powiedział w jednym z udzielonych Louis van Gaal.

Holenderski szkoleniowiec jest niezwykle utytułowanym trenerem. W swoim dorobku ma już zdobyte mistrzostwa Holandii, Hiszpanii, Niemiec, a ponadto krajowe oraz europejskie puchary. Teraz chciałby dopisać do swojego, nomen omen imponującego CV, kolejne zasługi, tym razem zdobyte na angielskiej ziemi. ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Louis van Gaal Holandia Anglia Trenerzy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0188 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.