Mourinho zainteresowany 40-latkiem

5 lat temu
Zanetti

José Mourinho może być sprawcą niezwykle zaskakującego transferu, jakim byłoby zatrudnienie Javiera Zanettiego w Chelsea.

Portugalczyk chce ponoć zaproponować niespełna 41-letniemu Argentyńczykowi roczny kontrakt, nie zważając na to, że piłkarz jest już na ostatniej prostej swojej kariery i wielokrotnie powtarzał, że w Mediolanie, w którym występuje nieprzerwanie od 1995 roku, planuje zakończyć swoją karierę.

Jednak "The Special One", który miał już okazję współpracować z Zanettim, liczy na to, iż perspektywa wielkiej przygody jaką byłaby gra w nowej lidze i to w takim wielkim klubie jak Chelsea, nakłoni bocznego obrońcę do zmiany zdania.

Mourinho chce wykorzystać fakt, że zawodnikowi wraz z końcem sezonu wygasa obecna umowa, a działacze Interu nie kwapią się do podjęcia jakichkolwiek rozmów, co mogłoby zakończyć się pożegnaniem 145-krotnego reprezentanta kraju z futbolem.

Szkoleniowiec "The Blues" widzi w nim w dalszym ciągu wartościowego zawodnika, w przeciwieństwie do trenera Interu Waltera Mazzariego, który nie ma Zanettiego w swoich planach. Może to być spowodowane także tym, że Mourinho chciałby, by ikona "Nerazzurrich" dołączyła później do jego sztabu szkoleniowego. ŹRÓDŁO
Sky Italia
TAGI: Javier Adelmar Zanetti Inter Mediolan Chelsea FC Anglia Argentyna Włochy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0081 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.