Martino: Nie ma pośpiechu

5 lat temu
Martino jest skupiony na najbliższych meczach Barcelony | Fot. Uefa.com

Gerardo Martino odniósł się na konferencji prasowej zwołanej przed jutrzejszym meczem ligowym z Realem Sociedad do informacji o zainteresowaniu Barcelony dwoma obrońcami: Federico Fazio oraz Mateo Musacchio.

Szkoleniowiec FC Barcelona twierdzi, że w tej chwili nie ma tematu transferu jakiegokolwiek zawodnika do hiszpańskiej drużyny. Dla Martino najważniejsza jest teraźniejszość.

Poza tym uważa, że zostało jeszcze dużo czasu do końca sezonu i debata na temat potencjalnych wzmocnień w tym momencie nie ma sensu.

- Nawet nie myślałem jeszcze o następnym sezonie. Nie myślałem o piłkarzach z Argentyny, ani z Ameryki Południowej, ani z Europy, Azji, czy Oceanii. Barcelona ma obecnie bardzo dobrą drużynę i nie potrzebuje sześciu miesięcy, by stworzyć drużynę na przyszłe rozgrywki - powiedział Gerardo „Tata” Martino.

Argentyńczyk jest teraz skupiony na najbliższych spotkaniach swojego zespołu i nie chce zajmować się sprawami transferów w tak ważnym dla Barcelony okresie. – Zobaczymy. Na razie musimy skupić się na bieżących sprawach. Spisujemy się bardzo dobrze, zostało nam 21 spotkań i nimi powinniśmy się zająć. Nie ma pośpiechu. Nie ogłosimy niczego publicznie przed zakończeniem sezonu - stwierdził szkoleniowiec „Dumy Katalonii”.

W ostatnim czasie w mediach pojawiło się wiele nazwisk potencjalnych celów transferowych Barcelony. Federico Fazio jest mocnym punktem defensywy Sewilli. Z andaluzyjskim zespołem wiąże go kontrakt do końca czerwca 2018 roku.

Mateo Musachchio również jest nieodłącznym elementem defensywy Villarealu. W obecnym sezonie w barwach „Żółtej łodzi podwodnej” rozegrał 23 ligowe spotkania. Jego kontrakt z Villarealem wygasa wraz z zakończeniem obecnego sezonu. ŹRÓDŁO
Inside Spanish Football
TAGI: FC Barcelona Gerardo Martino Federico Julián Fazio Mateo Pablo Musacchio Villarreal CF Sevilla FC Argentyna Hiszpania Trenerzy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0256 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.