Mourinho: Courtois zostanie w Chelsea

5 lat temu
Mourinho ma plany wobec Courtois

José Mourinho odniósł się do pogłosek o zainteresowaniu uznanych marek wypożyczonym z "The Blues" do Atlético Madryt Thibautem Courtois.

Według "The Special One", belgijski golkiper, po zakończeniu okresu wypożyczenia, wróci z Madrytu na Stamford Bridge po to, by konkurować o miano pierwszego bramkarza z Petrem Čechem.
 
- Nie walczymy o jego zatrzymanie, ponieważ ma jeszcze ważną umowę przez dwa lata. Kontrakt z Chelsea, to kontrakt z Chelsea - przekonywał pewnie portugalski szkoleniowiec.
 
Ostatnio w mediach często pojawiały się plotki, łączące Courtois z hiszpańskimi potęgami - Realem Madryt oraz Barceloną. Na dobrą opinię wśród włodarzy obu ekip, Belg zasłużył sobie swoimi dotychczasowymi doskonałymi występami w Primiera Division. W związku z tym, ojciec piłkarza nalegał na podjęcie rozmów z Chelsea, dotyczących przyszłości jego syna.
 
- Wierzę, że Courtois zostanie pod moją opieką w przyszłym sezonie. Wątpię, żeby został znów wypożyczony - odniósł się do przyszłości 21-latka Mourinho.
 
Courtois trafił do londyńskiej Chelsea z ojczystego Genku w 2011 roku. Od tamtego momentu przebywa na wypożyczeniu w Atlético Madryt, rozgrywając do tej pory 97 spotkań w La Liga. 


ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Thibaut Courtois Belgia Chelsea FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0148 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.