Fenomenalna bramka Bale’a w spotkaniu z Elche! [WIDEO]

Fenomenalna bramka Bale’a w spotkaniu z Elche! [WIDEO] fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz

Real Madryt CF pokonał u siebie Elche CF 3-0. Uwagę mediów z całego świata przyciągnął jednak nie sam wynik spotkania, a niesamowity gol strzelony przez Garetha Bale’a.

Dzisiejszy dzień obfituje w wyjątkowe bramki. Pisaliśmy już o tej autorstwa Hakana Çalhanoğlu (http://transfery.info/63179,niesamowity-wolny-alhanolu-w-meczu-z-borussia-wideo), która przyczyniła się do niespodziewanego zwycięstwa HSV nad Borussią Dortmund.

Gareth Bale powoli, ale efektywnie, zadomawia się w Realu Madryt po swoim letnim transferze z Tottenhamu. Po zmaganiu z kilkoma kontuzjami, walijski atakujący w końcu wrócił na odpowiednie tory i pojawia się na boisku w regularnym wymiarze.

Gigantyczne pieniądze wydane na zawodnika zaczynają się powoli zwracać. Bale strzelił niesamowitego gola w sobotnim spotkaniu z Elche CF. Atomowym uderzeniem spoza pola karnego skierowanym tuż pod poprzeczkę sprawił, że bezradny Manu Herrera był zmuszony wyciągać piłkę ze swojej bramki (wideo poniżej).

Jak widać, zawieszenie, które odbywa Cristiano Ronaldo, pozwoliło Bale’owi na prawdziwy popis swoich umiejętności.

Na prowadzenie w sobotnim meczu Real wyprowadził Illarramendi w 34. minucie. W 71. minucie fenomenalnego gola dołączył Bale, a wynik spotkania na 3-0 ustalił Isco w 81. minucie.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Leicester City dopięło swego! Błyskawiczny powrót do Premier League stał się faktem [OFICJALNIE] Leicester City dopięło swego! Błyskawiczny powrót do Premier League stał się faktem [OFICJALNIE] Albert Rudé nie powstrzymał emocji. Co za reakcja po bramce Wisły Kraków [WIDEO] Albert Rudé nie powstrzymał emocji. Co za reakcja po bramce Wisły Kraków [WIDEO] „Powinni zapakować go w karton z kokardką i wysłać”. Dziennikarz bez ogródek o piłkarzu FC Barcelony „Powinni zapakować go w karton z kokardką i wysłać”. Dziennikarz bez ogródek o piłkarzu FC Barcelony Liverpool wybrał nowego trenera. „Here we go!” Liverpool wybrał nowego trenera. „Here we go!” OFICJALNIE: Bartosz Białkowski odchodzi z klubu OFICJALNIE: Bartosz Białkowski odchodzi z klubu Jan Faberski z bramką dla Ajaksu Amsterdam U-18. Polak pomógł w zwycięstwie z Feyenoordem Rotterdam [WIDEO] Jan Faberski z bramką dla Ajaksu Amsterdam U-18. Polak pomógł w zwycięstwie z Feyenoordem Rotterdam [WIDEO] Dawid Szulczek nie dla tego klubu? „Nie ma żadnych rozmów” Dawid Szulczek nie dla tego klubu? „Nie ma żadnych rozmów”