Nowy kontrakt dla Fletchera

5 lat temu
W Manchesterze wciąż cenią Fletchera

Wracający po zmaganiach z poważną chorobą, pomocnik Manchesteru United Darren Fletcher otrzyma propozycję nowego kontraktu.

Szkocki menedżer United David Moyes jest bardzo zadowolony z rosnącej formy swojego rodaka, który powrócił do aktywnej gry w piłkę po 18-miesięcznej pauzie, spowodowanej przewlekłym zapaleniem jelita grubego. Coraz lepsza dyspozycja 30-latka ma zaowocować propozycją przedłużenia jego pobytu na Old Trafford.
 
Aktualna umowa Fletchera obowiązuje do końca przyszłego sezonu. Władze United chcą zaproponować Szkotowi roczny, odnawialny kontrakt, który wszedłby w życie w czerwcu 2015 roku. W ramach nowej umowy 61-krotny reprezentant Szkocji miałby zarabiać sumę podobną do obecnej, czyli 60 tys. funtów tygodniowo.
 
Choroba pomocnika została zdiagnozowana w 2011 roku. Z jej powodu piłkarz przez ostatnie dwa sezony pojawiał się na boisku sporadycznie. Rok temu przeszedł pomyślnie zabieg operacyjny, co otworzyło mu drogę do powrotu na plac gry, a nastąpiło to w połowie grudnia.

Fletcher został powołany do kadry Szkocji na zbliżający się mecz towarzyski z Polską w Warszawie. "The Tartan Army" będą także rywalem naszej reprezentacji w grupie D w ramach eliminacji do Euro 2016.


ŹRÓDŁO
Goal
TAGI: Darren Barr Fletcher Szkocja Manchester United FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0175 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.