Mourinho: Ibra i Cavani nie trafią do Chelsea

5 lat temu
Mourinho: Ibra jest szczęśliwy w Paryżu | Fot. Uefa.com

Niemal przesądzone jest, że latem na Stamford Bridge zawita nowy napastnik. José Mourinho powiedział, że na pewno do Chelsea FC nie trafią gwiazdy Paris Saint-Germain – Zlatan Ibrahimović i Edinson Cavani.

Nie chodzi oczywiście o brak przekonania portugalskiego szkoleniowca do umiejętności strzeleckich tych snajperów. „The Special One” jest realistą, twierdzi, że obaj zawodnicy są w tej chwili „nie do wyciągnięcia” z PSG.

Zarówno Ibrahimović jak i Cavani byli od jakiegoś czasu łączeni z transferem do Premier League. Mourinho nie ma jednak wątpliwości - żaden z nich nie trafi latem na Wyspy Brytyjskie. – Ibrahimović? To niemożliwe. Jest szczęśliwy w Paryżu. Wiem to, ponieważ utrzymujemy kontakt, jesteśmy przyjaciółmi. Biorąc pod uwagę ich potencjał finansowy, nie sądzę, że PSG pozwoli mu kiedykolwiek odejść. Cavani również jest znakomitym zawodnikiem. Ale klub z Paryża płaci mu ogromne pieniądze, ma wspaniały kontrakt - powiedział były szkoleniowiec Interu Mediolan. To właśnie we włoskim klubie miał okazję współpracować ze szwedzkim napastnikiem.

Portugalczyk odniósł się też do pogłosek na temat zainteresowania PSG piłkarzem Chelsea, Edenem Hazardem. Mourinho kategorycznie zaprzeczył, jakoby utalentowany Belg miał odejść z Londynu.  – Nie, Eden jest naszym graczem. Chcemy budować wokół niego nasz zespół - dodał José Mourinho. ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Edinson Roberto Cavani Gomez Zlatan Ibrahimović Chelsea FC Paris Saint-Germain FC José Mourinho Trenerzy Portugalia Szwecja Anglia Urugwaj
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0143 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.