John Terry byłby w niebie - jedenastka najpiękniejszych wybranek piłkarzy [ZDJĘCIA]

5 lat temu
Jedenastka "ideałów" | Fot. Sport.ro

Z piłkarzy z całego świata każdy mógłby złożyć najpotężniejszy możliwy dream team, jednak nie mógłby się on nijak równać z tym, który przedstawimy w tym miejscu.

To zespół, którego szkoleniowcem chciałoby być dziewięciu na dziesięciu mężczyzn. Dziesiąty będzie wolał tych dziewięciu. John Terry dla takiej jedenastki rzuciłby pewnie grę w Chelsea i zgodził się prowadzić ten zespół jako wolontariusz. Ba, dopłaciłby!
 
Bo drużyna, z jaką zaraz Was zapoznamy to ekipa złożona z najpiękniejszych, najbardziej atrakcyjnych wybranek (lub byłych wybranek) piłkarzy z najmocniejszych lig świata. Oczywiście są gusta i guściki, ale tutaj akurat każdy mógłby znaleźć coś dla siebie. Są brunetki, są blondynki, modelki, piosenkarki, dziennikarki, celebrytki...
 
Zresztą, zobaczcie sami. Jako że zdjęcie na którym zaprezentowana jest wyjściowa jedenastka nie jest szczególnie wyraźne, pod nim możecie znaleźć fotografie każdej z "zawodniczek" w pełnej okazałości.
 


Bramka: Sara Carbonero (Iker Casillas)
 


Lewa obrona: Cheryl Tweedy (Ashley Cole)
 
 
Środek obrony: Toni Poole (John Terry)
 
 
Środek obrony: Evangelina Anderson (Martin Demichelis)Prawa obrona: Valentina Zambrotta (Gianluca Zambrotta)Środkowa pomoc: Sylvie Meis (Rafael van der Vaart)Środkowa pomoc: Sarah Brander (Bastian Schweinsteiger)

 
Środkowa pomoc: Yolanthe Cabau (Wesley Sneijder)
 
 
Atak: Zaira Nara (Diego Forlan)Atak: Abbey Clancy (Peter Crouch)
 


Atak: Irina Shayk (Cristiano Ronaldo)

 
 
P.S. Oczywiście każdy z nas ma swoje faworytki na ławce rezerwowych, które niektóre z powyższej jedenastki usadziłyby na dobre, ale tak jak wspominaliśmy na początku - o gustach dyskutować nie będziemy.


ŹRÓDŁO
Transfery.info | Twitter
TAGI: Anglia Hiszpania Włochy Niemcy Holandia WAGs
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0191 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.