Piłkarz Lyonu przeniesie się do Napoli?

5 lat temu
Maxime Gonalons | Fot.Olympique Lyon

Maxime Gonalons najprawdopodniej opuści Lyon na rzecz występów we włoskiej Serie A.

24-letni pomocnik mógł trafić na Stadio Sao Paolo już zimą tego roku, jednak oferta złożona przez Napoli nie była satysfakcjonująca. Z pozostania we Francji nie jest zadowolony sam Gonalons i głośno o tym mówi w wywiadach. W związku z zaistniałą sytuacją prezes OL Jean Michel-Aulas wyrajawił, że klub jest moralnie zobowiązany, by sprzedać piłkarza po zakończeniu tego sezonu, a Napoli będzie miało pierwszeństwo w negocjacjach.
 
- Agent piłkarza powiedział mi, że latem Włosi powrócą do rozmów o transferze, ale od chwili zamknięcia zimowego okna transferowego nie miałem kontaktu z prezydentem Napoli - powiedział Aulas.
 
- Chciałbym oczywiście mieć w klubie Maxime'a i Clementa (Clement Grenier to inny piłkarz, który znalazł się na celowniku europejskich potentatów), ale wiem, że może być to niemożliwe. Jeśli chodzi o przyszłość tego pierwszego, jestem moralnie zobowiązany pozwolić mu odejść w momencie, kiedy do klubu wpłynie satysfakcjonująca oferta za niego - dodał.
 
Kwota, za którą miałby odejść ten środkowy pomocnik to około 15 milionów euro, ale wartość piłkarza może wzrosnąć po Mistrzostwach Świata w Brazylii w przypadku dobrych występów Gonalonsa w reprezentacji Francji. Inną drużyną zainteresowaną sprowadzeniem wychowanka Lyonu jest Inter, który jak wiadomo, planuje przeprowadzić ofensywę transferową latem tego roku.


ŹRÓDŁO
Football Italia
TAGI: Maxime Gonalons SSC Napoli Olympique Lyon Francja Włochy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0204 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.