Cerezo: Costa zostanie w Madrycie

5 lat temu
Costa zostanie w Atlético na następny sezon | Fot. Uefa.com

Prezydent Atlético Madryt Enrique Cerezo nie ma wątpliwości – Diego Costa zostanie w klubie na najbliższy sezon.

- Nie sądzę, by Diego Costa odszedł od nas przed następnym sezonem, nie sprzedamy go, to jednak na pewno nie odstraszy potencjalnych kupców. Diego chce występować w reprezentacji Hiszpanii, to była bardzo ważna decyzja. Kocha Hiszpanię, mieszka tu i wierzy, że to będzie dla niego najlepsze rozwiązanie - powiedział Enrique Cerezo na sportowym forum organizowanym na madryckim uniwersytecie.

Diego Costa od początku sezonu znajduje się w znakomitej formie, nie może więc dziwić fakt, że zwrócił na siebie uwagę kilku czołowych europejskich drużyn, a zwłaszcza zespołów występujących w Premier League.

Enrique Cerezo wypowiedział się również na temat innej gwiazdy swojego zespołu, Thibauta Curtoisa, który znalazł się w kręgu zainteresowań Realu Madryt. Działacze Atlético będą chcieli przedłużyć jego pobyt w Madrycie.

- On jest wśród najlepszych bramkarzy na świecie. Jak wszyscy wiedzą, Curtois należy do Chelsea FC. Podpisał z nią pięcioletni kontrakt, z nami był jednak przez trzy lata. Z Realem zawsze mamy ten sam problem. Gdy zbliża się bezpośredni mecz, media łączą naszych zawodników z ich zespołem. Tak było z Fernando Torresem, Kunem Aguero i Radamelem Falcao. Curtois jest jednak do końca sezonu naszym zawodnikiem - dodał Cerezo.ŹRÓDŁO
Inside Spanish Football
TAGI: Atlético Madryt Diego da Silva Costa Hiszpania Enrique Cerezo
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.014 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.