Valero: Fiorentina to jedyny włoski klub, w którym mogę grać!

5 lat temu
Valero jest na ustach kibiców we Włoszech / Fot. Sky Sports

Borja Valero zadeklarował, że nie zagra w żadnym innym klubie włoski, niż Fiorentina. Hiszpan podziękował kibicom za wsparcie w ostatnim czasie.

O Valero zrobiło się w poprzednim tygodniu bardzo głośno, w związku z zawieszniem na cztery mecze w konsekwencji zachowania Hiszpana w meczu z Parmą. 

Sam Valero skomentował swoją dyskwalifikację w bardzo ostry sposób, zarzucając sędziemu spotkania z Parmą kłamstwo. Hiszpan stwierdził, że raport, który zamieścił sędzia Gervasoni jest kłamliwy i godzi w jego godność jako człowieka i jako zawodnika. - Nie zrobiłem nic, by zasłużyć sobie na czerwoną kartkę. Rozdzielałem tylko dwóch piłkarzy, którzy się sprzeczali, a to mnie wyrzucono z murawy - opisywał Valero.

Środkowy pomocnik zawieszony na cztery ligowe mecze wystąpił w meczu Ligi Europy przeciwko Esbjerg. Piłkarz został bardzo ciepło przyjęty przez swoich kibiców. Fani "Violi" udzielili zawodnikowi pełnego poparcia w sprawie kontrowersji związanych z meczem z Parmą.

Valero wydał specjalny komunikat, w którym podziękował fanom Fiorentiny. Hiszpan zamieścił również wpis na Facebooku, skierowany do fanów Fiorentiny. "Jesteście wielcy i na zawsze będę miał was w sercu" - napisał Borja Valero.

Dodatkowo 29-latek zadeklarował, że Fiorentina jest jedynym klubem we Włoszech, który może reprezentować. - Wydarzenia czwartkowego wieczoru będą dla mnie szczególnym wspomnieniem. Uświadomiłem sobie, że Fiorentina jest jedynym włoskim klubem, w którym mogę grać. Forza Viola! - stwierdził Valero.ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Borja Valero FC Fiorentina Włochy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0171 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.