Martinez: Lukaku jest niezastąpiony

5 lat temu
Martinez chce zatrzymać w klubie Lukaku, Barry'ego i Delofeu | Fot. Uefa.com

Wypożyczeni zawodnicy stanowią w tej chwili o sile Everton FC. Menadżer „The Toffees” Roberto Martinez ma nadzieję, że uda mu się zatrzymać tych piłkarzy w swoim zespole na następny sezon.

Romelu Lukaku, Gareth Barry, Gerard Delofeu - co łączy tych trzech zawodników? Wszyscy rozgrywają bardzo dobry sezon i są wyróżniającymi się zawodnikami Evertonu. Niestety dla kibiców klubu z Goodison Park przebywają w tym zespole tylko na zasadzie wypożyczenia.

Menadżer Evertonu Roberto Martinez ma nadzieję, że uda mu się zatrzymać tych zawodników w swoim zespole na następny sezon. Hiszpan podkreślił, że jeśli nie uda mu się wykupić tych graczy, zdecyduje się na ich ponowne wypożyczenie.

- Wszystko, czego pragnę dla chłopaków przebywających u nas na wypożyczeniu to możliwość dania im doświadczenia. Młodzi mogą się rozwijać, nieco starsi jak Gareth czerpią z gry przyjemność i tworzą wspomnienia na przyszłość - stwierdził Roberto Martinez.

Menadżer „The Toffees” jest szczególnie zadowolony z gry Romelu Lukaku. Belgijski napastnik zdobył do tej pory 10 goli w 20 meczach dla Evertonu i według Hiszpana ma taki sam wpływ na grę drużyny z Liverpoolu, jak Messi na postawę Barcelony.

- Lukaku jest niezastąpionym graczem, taka jest rzeczywistość. Barcelona jest jedną z najlepszych drużyn świata, jednakże kiedy nie mają Messiego, cierpią - dodał Martinez.ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Everton FC Roberto Martinez Anglia Romelu Menama Lukaku Belgia Hiszpania Trenerzy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0058 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.