List Moyesa do kibiców Manchesteru United

5 lat temu
David Moyes | Fot. Manchester United

David Moyes postanowił napisać otwarty list do kibiców Manchesteru United. Szkot wyjaśnia kilka spraw kibicom oraz dziękuje im za pozostanie w jedności.

"W momencie, kiedy przyjmowałem tę posadę wiedziałem, że będzie to duże wyzwanie. Wszyscy liczyli na to, że sprawy potoczą się inaczej, jednak sezon okazał się dla nas nad wyraz ciężki, czego się nie spodziewałem. Jestem pewien, że kibicom, pracownikom klubu oraz piłkarzom należy się za to rekompensata, przeprosiny.
 
Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że Manchester United odnosi same sukcesy, wsparcie jakim obdarzacie ten klub jest wprost niesamowite. Z dala od domu, kibice którzy jeżdżą za nami na spotkania wyjazdowe są najlepsi w całym kraju. Liczę, że to się nie zmieni, w szczególności na Old Trafford. Wspieranie własnego klubu, kiedy ten odnosi sukcesy jest bardzo proste, jednak o wiele trudniejsze jest dopingowanie własnego zespołu, kiedy jest źle. Lojalność, którą posiadacie jest wprost nie do opisania.
 
Gdziekolwiek by się nie udać, każdy spoza klubu ma wiele do powiedzenia na temat tego zespołu. Musimy trzymać się wszyscy razem, a nie dzielić. Musimy razem przechodzić przez ciężki okres sezonu, przez gorsze czasy. Wierzę, że uda nam się to przetrwać, aż w końcu dotrzemy do końca silniejsi, bogatsi w doświadczenie. Wszystko przez co teraz przechodzimy tylko nas umacnia, sprawi, że będziemy jeszcze lepsi w przyszłości.
 
Przez wiele lat mogliście oglądać praktycznie tylko zwycięstwa i z całą pewnością te czasy powrócą. Pierwszym krokiem do tego będzie przywrócenie Old Trafford miana twierdzy, a do tego wy również jesteście potrzebni. To również wy musicie dostarczać wielkiej atmosfery podczas spotkań, my w zamian damy wiem świetne spektakle, piękne bramki i wiele emocji, a co najważniejsze, dobre wyniki."


ŹRÓDŁO
Manchester United
TAGI: David Moyes Manchester United Anglia Szkocja
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0158 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.