Varane kuszony przez Mourinho

4 lata temu
Varane wzmocni latem Chelsea FC? | Fot. Uefa.com

José Mourinho próbuje nakłonić francuskiego defensora Raphaëla Varane’a do zmiany barw klubowych. Portugalczyk z chęcią sprowadziłby swojego byłego podopiecznego do Chelsea FC.

Talent Raphaëla Varane’a eksplodował, gdy szkoleniowcem Realu Madryt był właśnie José Mourinho. To właśnie Portugalczyk dał szansę utalentowanemu Francuzowi na debiut w barwach hiszpańskiego giganta.

Współpraca Mourinho i Varane’a przebiegała na tyle pomyślnie, że teraz były szkoleniowiec FC Porto i Interu Mediolan chciałby sprowadzić środkowego obrońcę do Londynu. – Myślę, że jest najlepszym środkowym obrońcą młodego pokolenia na świecie - cytuje wypowiedź „The Special One” angielski „The Sun”.

Varane trafił do Realu Madryt z Lille za kwotę oscylującą w okolicach ośmiu milionów funtów. Nie ulega wątpliwości, że jeśli Chelsea FC jest poważnie zainteresowana tym zawodnikiem, będzie musiała liczyć się z kilkukrotnie większym wydatkiem.

José Mourinho poszukuje obrońców, których latem mógłby sprowadzić do Chelsea, ponieważ niepewna jest przyszłość Johna Terry’ego oraz Davida Luiza, który potencjalnie miałby zastąpić w Barcelonie Carlesa Puyola. Działacze „The Blues” już zimą zapewnili sobie usługi innego młodego i wyróżniającego się środkowego obrońcy. Do klubu ze Stamford Bridge trafi Kourt Zouma z Saint-Etienne. ŹRÓDŁO
The Mirror
TAGI: Chelsea FC Real Madryt CF Raphaël Varane Anglia Hiszpania Francja
Zobacz również
„Mogliśmy wygrać 5-2”
8 godzin temu  
0
Składy na Bayern - Real Madryt
12 godzin temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0042 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.