Pérez: Sądzę, że Víctor Valdés nie opuści Barcelony

5 lat temu
Zdaniem prezesa Realu, przyszłość bramkarza Barcelony nie jest przesądzona / Fot. Real Madryt

Florentino Pérez stwierdził, że nie jest przekonany, czy Víctor Valdés opuści wkrótce Barcelonę, o czym spekuluje się od kilku tygodni.

- To się jeszcze okaże, czy Valdés faktycznie opuści Barcelonę. Chociaż zadeklarował, że tak się stanie, to będziemy musieli poczekać, czy rzeczywiście tak zrobi - ocenił Pérez.

Prezes Realu zaznaczył jednocześnie, że ewentualnym następcą Katalończyka nie będzie z pewnością Iker Casillas, który nie ma pewnego miejsca w składzie "Królewskich".

Florentino Pérez odniósł się także do kwestii domniemanych malwersacji związanych z transferem Neymara do Barcelony, w których to miał w pewien sposób uczestniczyć.

- Oczywiście, że nic takiego nie miało miejsca. Wydaje mi się śmieszne, żebym w ogóle się na ten temat wypowiadał - uciął spekulacje Hiszpan.

Włodarz z Madrytu zaznaczył równocześnie, że nie dziwi go decyzja o rezygnacji Rosella, ponieważ stawianie na pierwszym miejscu bezpeczeństwa rodziny jest czymś naturalnym.

- Rodzina Rosella otrzymywała różne pogróżki. Sandro wolał ich bronić przed jakimkolwiek niebezpieczeństwem - podsumował prezez Realu.

- Kiedy zrezygnował, zostawiłem mu wiadomość. Od tego czasu nie rozmawialiśmy. Sandro przeżywa teraz bardzo trudny czas. Zawsze miałem z nim dobre relacje, dlatego chętnie udzielę mu wspracia - kończy Florentino Pérez.ŹRÓDŁO
Inside Spanish Football
TAGI: Hiszpania Florentino Pérez Víctor Valdés FC Barcelona Real Madryt
Zobacz również
MD: André Gomes już spakowany
6 godzin temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0159 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.