Real ukarze Illarramendiego [WIDEO]

5 lat temu
Real ukarze Illarramendiego | Fot. UEFA

Asier Illarramendi zostanie ukarany przez swój klub, Real Madryt. Wszystko z powodu tego, iż Hiszpan wziął udział w festiwalu w Kraju Basków, podczas którego próbował rozwścieczyć byka.

Illarramendi, który urodził się w Mutriku, hiszpańskiej gminie znajdującej się w Kraju Basków, zdecydował się wziąć udział w festiwalu, mającego miejsce w Azpeitcie. Jednym z elementów tych obchodów jest próba rozwścieczenia byka. 24-latek postanowił wziąć udział w tej zabawie. Asier Illarramendi, przebrany jako "Batman", próbował rozwścieczyć byka. Wszystko pewnie rozeszłoby się po kościach, gdyby nie to, że cała styuacja została nagrana.

 

Illarramendi przyznał się, że to rzeczywiście on jest na tym filmiku. Hiszpan przeprosił klub i swoich kolegów za swoje zachowanie, jednak nie uniknie kary za swoje lekkomyślne zachowanie.

- W naszym klubie, tak jak i w każdym innym, obowiązuje kodeks dyscyplinarny, który przestrzega piłkarzy, jakich niebezpiecznych rzeczy nie powinni robić. Pierwszy raz jestem świadkiem tego, że piłkarz ucieka przed bykiem. On już przeprosił i myślę, że więcej już tego nie zrobi - mówił o całej sytuacji trener Realu, Carlo Ancelotti.

Illarramendi złamał klauzulę, jaka znajduje się w kontrakcie każdego piłkarza "Królewskich". Zgodnie z jej treścią, zawodnik nie może brać udziału w żadnych czynnościach, które są niebezpieczne lub mogą doprowadzić do uszkodzenia ciała.

Ancelotti jednak nie przywiązuje wielkiej wagi do tego wydarzenia: - Jestem bardzo zadowolony z "Illary". Bardzo się rozwinął, jest pewniejszy siebie i zaczyna odciskać swoje piętno na boisku.

Illarramendi przeszedł do Realu Madryt z Realu Sociedad podczas ostatniego letniego okienka transferowego. "Królewscy" wyłożyli za pomocnika 30 milionów euro. W tym sezonie na boiskach Primera Division 24-latek spędził trochę ponad 800 minut.ŹRÓDŁO
Marca
TAGI: Asier Illarramendi Andonegi Real Madryt CF Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0132 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.