Trzech obcokrajowców odchodzi z Charkowa

5 lat temu
Alejandro Gómez jest kolejnym obcokrajowcem, który ucieka z Ukrainy | Fot. Metalist Charków

Trzech zawodników zamierza w najbliższym czasie opuścić Metalist Charków w obawie o swoje bezpieczeństwo.

Niestabilna sytuacja polityczna na Ukrainie powoduje, że kolejni obcokrajowcy decydują się na rozwiązanie umów z pracodawcami. Kolejnym klubem, który musi zmierzyć się z niechęcią kontynuowania przez piłkarzy swoich karier za naszą wschodnią granicą jest Metalist Charków.

Zespół popularnych "Żółto-niebieskich" w najbliższym czasie planuje opuścić trzech zawodników.

Pierwszym z nich jest Jajá Coelho. Brazylijczyk minioną wiosnę spędził w tureckim Kayserisporze, a teraz liczy na to, że jego obecny klub pozwoli mu wrócić do ojczyzny. Podobno 28-latek jest już dogadany z Coritibą.

Kolejnym piłkarzem, który zamierza opuścić szeregi Metalista jest Diego Souza, który trafił do ekipy z Charkowa latem minionego roku z Cruzeiro. Dwukrotny reprezentant Brazylii według doniesień ukraińskich mediów ma zostać wypożyczony do Vasco da Gamy. Ofensywny w obecnym sezonie w barwach "Żółto-Niebieskich" rozegrał 20 spotkań, w których zdobył trzy bramki.

Ostatnim zawodnikiem, który chce rozwiązać swoją umowę z klubem zza naszej wschodniej granicy, jest Alejandro Gómez. Argentyńczyk zasilił szeregi Metalista przed startem obecnego sezonu. Do tej porty w drużynie z Charkowa zaliczył 14 występów, w których strzelił dwa gole. 26-letni napastnik bez uzgodnienia z włodarzami klubu postanowił nie wracać na Ukrainę i wiele na to wskazuje, że już w tym kraju się nie pojawi.

W najbliższym czasie powinniśmy spodziewać się kolejnych doniesień o obcokrajowcach, którzy zdecydują się na opuszczanie klubów z Premier Ligi.ŹRÓDŁO
Football.ua
TAGI: Metalist Charków Ukraina Jajá Coelho Diego de Souza Andrade Alejandro Dario Gomez Argentyna Brazylia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0275 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.