Nowe centrum medyczne United

5 lat temu
AoN Training Complex | Fot. Manchester United

Manchester United i Toshiba Medical Systems dziś oficjalnie otworzyli nowe centrum medyczne przy Aon Training Complex.

Współpraca Toshiby z Manchesterem United została ogłoszona w październiku 2012 roku. Japońska firma wprowadziła w nasze szeregi urządzenia skanujące pozwalające na wczesną diagnozę urazów, poprawiające dobrobyt zawodników i ułatwiające badanie wczesnych oznak kontuzji którym potencjalnie można zapobiec. Wszystko to wydłuża karierę zawodników na najwyższym poziomie.
 
Nowy ośrodek pomoże w analizie wzorców i trendów w rehabilitacji dzięki innowacyjnym profilom sercowym i mięśniowo-szkieletowym, co pomaga w szerszym zrozumieniu zarówno normalnych jak i anormalnych reakcji ciała na trening sportowy. Doświadczenia te będzie można przełożyć na codzienne problemy ze zdrowiem i na kontuzje odnoszone poza światem sportu wyczynowego.
 
Poniżej wypowiedź doktora Steve'a McNally'ego, klubowego lekarza Manchesteru United.
- Nasza współpraca z Toshiba Medical Systems dostarcza Manchesterowi United supernowoczesne urządzenia ultradźwiękowe, urządzenia do obrazowania metodą rezonansu magnetycznego, oraz sprzęt do tomografii komputerowej. Wszystko to znajduje się w naszym ośrodku treningowym i jest to pierwszy raz, kiedy możliwości takich medycznych urządzeń będą sprawdzane w elitarnym środowisku sportowym. Jestem podekscytowany nie tylko możliwościami poprawienia opieki medycznej piłkarzy, rozwoju sportu i wydajności - innowacyjne zastosowanie urządzeń które mamy nadzieję rozwinąć poprzez naszą współpracę mogą przynieść korzyści dla ochrony zdrowia całego społeczeństwa.
 
David Moyes dodał.
- Jestem absolutnie zachwycony, że ośrodek już działa. Nie tylko jest to najlepsza technologia medyczna, ale też pomoże nam wykryć wczesne oznaki urazów i poprawić proces rehabilitacji, będzie to procentować przez wiele najbliższych lat.
 
Z kolei Richard Arnold, jeden z dyrektorów United, skomentował.
- Nasi piłkarze są najważniejsi w Manchesterze United i istotne jest, aby móc zaoferować im możliwie najlepsze wsparcie medyczne. Toshiba jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie medycyny sportowej i nasze partnerstwo będzie miało wielką wartość dla sukcesu Manchesteru United oraz dla postępu w rozumieniu zarówno sportowych, jak i innych rodzajów kontuzji.
 
Wiceszef Toshiby do spraw sprzedaży i obsługi w Europie, Mark Holmshaw, powiedział.
- Ta współpraca przyczyni się do gwałtownego rozwoju światowej klasy urządzeń medycznych dostarczanych przez światowych liderów w dziedzinie piłki nożnej i technologii medycznej.
 
Technologia medyczna Toshiby daje doskonałą jakość obrazów, a także najlepszą na rynku precyzję diagnostyczną, która pozwoli Manchesterowi United na identyfikowanie urazów, leczenie i rehabilitację zawodników z szybkością jakiej jeszcze nie doświadczono w świecie piłki nożnej. Zidentyfikujemy również najlepsze metody rehabilitacji profesjonalnych sportowców i określimy nowe metody leczenia, dostarczając jednocześnie porad odnośnie diagnozy, metod leczenia i rehabilitacji szerszemu gronu odbiorców.
 
Innowacyjne technologie Toshiba Medical Systems będą pomagać przy dostarczaniu zawodnikom United możliwie najlepszej opieki, pokazując jak komercyjne przedsięwzięcia klubu pomagają w działaniach na boisku.


ŹRÓDŁO
Manchester United
TAGI: Manchester United Carrington Toshiba Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.4158 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.