Taylor opuści Swansea?

3 lata temu
Taylor przegrywa rywalizację o grę z Benen Davisem | Fot. Uefa.com

Neil Taylor chce odejść ze Swansea City. Obrońca oczekuje więcej szans na grę w pierwszym składzie, niestety nic nie wskazuje na to, że w walijskiej drużynie takowe otrzyma.

Neil Taylor nie może odzyskać miejsca w pierwszym składzie Swansea oraz reprezentacji Walii od czasu powrotu do zdrowia po kontuzji kostki w lutym 2013 roku.

Zmorą 25-letniego defensora, oprócz odniesionego urazu oczywiście, jest młoda gwiazda „Łabędzi” Ben Davies. 21-latek pod nieobecność swojego starszego kolegi wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie zarówno w klubie jak i w drużynie narodowej. Nic nie wskazuje na to, by Davies miał w najbliższym czasie usiąść na ławkę rezerwowych.

Neil Taylor jest uważany za duży talent i jego rywalizacja z Daviesem o grę w Swansea budzi dużo emocji. Swego czasu Michael Laudrup stwierdził nawet , że taki kłopot bogactwa „jest wspaniałym problemem dla menadżera”.

Brak możliwości na regularne występy w pierwszym składzie może zmusić Neila Taylora do odejścia z walijskiego zespołu. W styczniu zainteresowanie tym obrońcą przejawiało londyńskie Fulham, jednakże działacze popularnych „Łabędzi” postanowili odrzucić opiewającą na cztery miliony funtów ofertę za swojego gracza.

Co się odwlecze to nie uciecze. Bardzo prawdopodobne jest, że Taylor jednak odejdzie latem ze Swansea. Walijczyk sam podkreślił, że jeśli regularne występy mają oznaczać dla niego koniec współpracy ze Swansea, właśnie taką decyzję podejmie.

- Styczniowa decyzja była postanowieniem klubu. Działacze otrzymali konkretną ofertę, powinni mnie wtedy sprzedać, przynajmniej dowiedziałbym się wówczas, że jestem niechciany albo niepotrzebny. Chę grać w piłkę, każdy piłkarz powiedziałby to samo. Potrzebuję meczów - stwierdził Neil Taylor.

ŹRÓDŁO
The Mirror
TAGI: Neil John Taylor Swansea City Walia Anglia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.