Nowy kontrakt dla Ivanovicia

5 lat temu
Ivanović zostanie w Chelsea na dłużej | Fot. Uefa.com

Branislav Ivanović na dłużej w Chelsea FC? Dzięki dobrym występom serbskiego obrońcy działacze „The Blues” są gotowi zaoferować mu nową umowę z klubem.

Według doniesień angielskich mediów, Ivanović miałby podpisać z Chelsea FC nową, czteroletnią umowę. 30-letni defensor znakomicie prezentuje się w ostatnich meczach, zwolennikiem jego osoby jest również menadżer londyńskiego zespołu, José Mourinho.

Kontrakt reprezentanta Serbii wygasa dopiero za dwa lata. Na mocy nowego porozumienia obrońca miałby jednak otrzymać podwyżkę. W tej chwili z klubowej kasy pobiera tygodniowo 120 tysięcy funtów.

Portugalski menadżer „The Blues” chce zatrzymać doświadczonego piłkarza w szeregach swojej drużyny, gdyż Ivanović ma w tej chwili siłę przebicia i silny wpływ na pozostałych graczy Chelsea. Ponadto Serb ma być wzorem do naśladowania dla młodszych zawodników klubu ze Stamford Bridge.

Informacje docierające z Anglii sugerują, że propozycje nowych umów otrzymają również John Terry oraz Frank Lampard. Wzrost roli Ivanovicia dla Chelsea mają oddawać przyszłe zarobki tych trzech graczy - Serb ma otrzymać kontrakt na poziomie finansowym dwójki wyżej wymienionych Anglików.

Były gracz Lokomotiwu Moskwa jest zadowolony ze swojego życia w Londynie i prawdopodobnie przedłuży swój pobyt w Chelsea FC. – Śmiało mogę stwierdzić, że to najlepszy okres mojego pobytu w Chelsea, drużynie ostatnio się powodzi i wszystko zmierza w bardzo dobrym kierunku - powiedział po zeszłotygodniowym meczu Serbii z Irlandią Ivanović.

Zainteresowanie graczem Chelsea FC przejawiają Paris Saint-Germain FC oraz Real Madryt CF.ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Chelsea FC Branislav Ivanović Anglia Serbia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0152 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.