Van Persie: Chcę zostać na Old Trafford

5 lat temu
Van Persie ucina spekulacje | Fot. Manchester United FC

Napastnik Manchesteru United Robin van Persie rozwiał wszelkie wątpliwości udzielając wywiadu dla klubowej telewizji, w którym przyznaje, że nie zamierza zmieniać drużyny.

W rozmowie z reporterem MUTV Holender odniósł się do prasowych spekulacji na temat jego rzekomego opuszczenia klubu. Dwukrotny król strzelców Premier League zaprzeczył także plotkom mówiącym o złych stosunkach w szatni z kolegami i menedżerem zespołu.

- Nie mam nic przeciwko, jeśli ludzie krytykują moje występy i to co zrobiłem na boisku. Mogą mówić o mojej grze 24 godziny na dobę, nie przeszkadza mi to. Wiele z tych opinii może być nawet prawdziwych – powiedział napastnik.

- Są sytuacje, kiedy ludzie interpretują różne rzeczy, lub myślą w taki sposób, jak by byli mną. Ostatnio sprawdzałem moją głowę i wciąż jest przymocowana do ciała, więc jestem jedyną osobą która wie dokładnie, co czuje. I to nie jest to, o czym fani ostatnio czytali w prasie. Prawda jest taka, że jestem bardzo szczęśliwy w tym klubie. Podpisałem kontrakt na cztery lata i byłbym zachwycony, gdybym mógł zostać tu jeszcze na dłużej, nie licząc dwóch następnych lat, które pozostały mi w umowie. To jest cała prawda o tym, jak się czuję, w przeciwieństwie do tego, co sugerowano w mediach – dodał.

Van Persie podkreślił także, że ma bardzo dobre stosunki z kolegami z szatni oraz menedżerem drużyny Davidem Moyesem.

- Jestem bardzo zadowolony z moich kolegów z zespołu, z mojego menedżera i wszystkich pracowników. Treningi są fantastyczne i każdego dnia uczę się bardzo wiele. Jestem zawodowym piłkarzem od dwunastu lat, ale nie ma wątpliwości, że poznaję sporo nowych rzeczy u boku Davida Moyesa.

- Tak jak powiedziałem, możemy porozmawiać na temat moich występów lub o ostatnim wślizgu, który był spóźniony. Nie mam nic przeciwko. Ale to idzie zbyt daleko, kiedy ludzie mówią, że mam złe stosunki z menedżerem. To nie jest prawdą – kontynuuje.

- W ciągu ostatnich kilku lat zacząłem dokładnie patrzeć na sposoby pracy trenerów, aby wyciągnąć z treningu jak najwięcej. Nie tylko tutaj w klubie, ale także podczas zgrupowań reprezentacji. Pracowałem już z wieloma wspaniałymi szkoleniowcami i byłem zainteresowany wszystkimi metodami, których używają do dokonywania wyborów. Mogę powiedzieć, że treningi u Moyesa i rzeczy, które nam mówi są trafione. Bardzo lubię z nim pracować i jestem absolutnie przekonany, że jego metody dadzą efekty. Szanujemy się wzajemnie i dobrze nam się razem pracuje. On naprawdę chce wypracować wiele rzeczy w Manchesterze United. Ja, ale także pozostali gracze chcą tego samego. Wszyscy ciężko pracujemy, aby to osiągnąć – zakończył van Persie.ŹRÓDŁO
Manchester United FC
TAGI: Robin van Persie Manchester United FC Anglia Holandia David Moyes Trenerzy Szkocja
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0133 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.