Koeman obejmie Swansea?

4 lata temu
Koeman w przyszłym sezonie obejmie Swansea? | Fot. Feyenoord

Obecny trener Feyenoordu Ronald Koeman, który po sezonie opuści klub, pragnie objąć latem zespół Swansea.

Tak przynajmniej twierdzi agent szkoleniowca, Guido Albers. Były reprezentant Holandii zeszłego miesiąca ogłosił, że po sezonie rozstaje się z Feyenoordem.

Czwartego lutego Michaela Laudrupa na ławce trenerskiej Swansea City zastąpił Garry Monk. Walijski zespół u jego boku wygrał zaledwie jedno spotkanie w ostatnich czterech potyczkach w Premier League. „Łabędzie” znajdują się tylko cztery punkty nad strefą spadkową.

Albers potwierdził, że w imieniu Koemana kontaktował się z prezesem Swansea Huwem Jenkinsem. Holenderski szkoleniowiec uważa, że Premier League to następny ruch w jego trenerskiej karierze.

- Koeman twierdzi, że jeśli dostanie szansę objęcia posady menedżera w Swansea City, to jest gotów podjąć się tego wyzwania. Jednym z jego życzeń jest pracować z „Łabędziami”. To fantastyczny klub Premier League z dużym potencjałem na boisku. On jest w stanie uzyskać sukces z tym zespołem. Być może uda mu się wspiąć piłkarzy Swansea na jeszcze wyższy poziom – powiedział agent Koemana.

Albers ujawnił również, że odkąd holenderski szkoleniowiec ogłosił opuszczenie po sezonie Feyenoordu, nie może narzekać na brak ofert z innych klubów.

- Jeśli Swansea jest naprawdę zainteresowana, niech zwrócą się do mnie. Ja nie mogę wydzwaniać do nich na co dzień. Od czasu, gdy Koeman ogłosił że odchodzi z Feyenoordu, już 25 klubów zgłaszało się do mnie – skomentował Albers.

Ronald Koeman w przeszłości pracował między innymi w takich klubach jak Vitesse Arnhem, Ajax, Benfica, PSV Eindhoven, Valencia czy AZ Alkmaar. Od 2011 roku jest trenerem Feyenoordu.ŹRÓDŁO
Radio Wales Sport
TAGI: Ronald Koeman Holandia Feyenoord Rotterdam Swansea City Trenerzy Anglia Walia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0093 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.