LA Galaxy z ofertą dla Lamparda

5 lat temu
Wciąż nie wiadomo jak potoczy się przyszłość Lamparda |fot. CFC

Los Angeles Galaxy chce skusić Franka Lamparda bardzo dobrym kontraktem na przeprowadzkę do Major League Soccer.

35-latek już raz był bardzo bliski transferu do MLS pod koniec zeszłego sezonu, ale powracający do „The Blues” José Mourinho namówił  go do pozostania w zespole.
 
Pomocnik nie jest jednak podstawowym graczem, a klub z Los Angeles cały czas monitoruje jego sytuację. Jak donosi „The Sun”, Amerykanie mają zamiar zaoferować Lampardowi umowę, według której zarabiałby cztery miliony funtów za sezon. 
 
Reprezentant Anglii może dostać również szansę pozostania w swoim dotychczasowym klubie, gdyż Chelsea wciąż ma możliwość przedłużenia jego kontraktu o kolejny rok, jak ma w zwyczaju postępować ze swoimi zawodnikami, którzy przekroczyli 30 lat. Problem polega na tym, że jak na razie żadna oferta nie miała miejsca.
 
W grę wchodzi również rola trenera (np. jednej z drużyn młodzieżowych) w klubie z Londynu. Lampard jednak mimo wszystko może szukać zmiany, która byłaby dla niego bodźcem u schyłku wybitnej kariery. 
 
Mimo, iż w MLS obowiązuje limit płacowy dla zawodników, to w przepisach istnieje zapis, że płace trzech piłkarzy w zespole mogą go przekraczać. W LA Galaxy dotychczas byli to Robbie Keane oraz London Donovan. Trzecie miejsce zajmował David Bechkam, ale po jego odejściu półtora roku temu, pozostaje ono wolne. Teraz władze klubu chcą w to miejsce sprowadzić inną wielką gwiazdę - Lamparda.


ŹRÓDŁO
The Sun
TAGI: Frank Lampard Chelsea FC Los Angeles Galaxy Anglia Stany Zjednoczone
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0169 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.