Tottenham faworytem w walce o Konoplankę

4 lata temu
Konoplanka prawdopodobnie w lecie opuści Dnipro |fot. UEFA

Właściciel Dnipra przyznał, że negocjuje ze „Spurs” transfer Jewhena Konplanki. Dla zawodnika podobno lepszy byłby Londyn niż Liverpool.

Ukraiński biznesmen i właściciel klubu piłkarskiego Dnipro Dniepropietrowsk Ihor Kołomojski wyjawił, iż włodarze angielskiego Tottenhamu kontaktowali się z nim w sprawie transfery Jewhena Konoplanki. Skrzydłowy jest zawodnikiem bardzo pożądanym na rynku transferowym, a podczas zimowego okna transferowego był bardzo bliski przejścia do Liverpoolu.
 
Kołomojski twierdzi jednak, że przeprowadzka na Anfield nie do końca byłaby spełnieniem marzeń młodego Ukraińca. Według właściciela 24-letni skrzydłowy preferuje życie w Londynie.
 
- Jestem w kontakcie z Danielem Levym – powiedział Kołomojski ukraińskiej telewizji – Jest zainteresowany Konoplanką i jesteśmy blisko porozumienia, jeżeli Jewhen się zgodzi.
 
- Osobiście wybrałbym klub z Londynu, a nie Liverpool. Mecze są tylko raz albo dwa razy w tygodniu i poza nimi wciąż musi gdzieś mieszkać. Wydaje mi się, że życie w Londynie jest lepsze niż w Liverpoolu.
 
Ukraiński skrzydłowy rozegrał do tej pory 36 meczy w reprezentacji swojego kraju. Podczas lutowego dwumeczu 1/16 Ligi Europy, gdzie jego Dnipro mierzyło się właśnie z Tottenhamem, zdobył bramkę na własnym stadionie i poprowadził klub do zwycięstwa. W rewanżu Ukraińcy przegrali 3:1 i odpadli z rozgrywek. 


ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Jewhen Ołehowycz Konoplanka Dnipro Dniepropetrowsk Tottenham Hotspur FC Liverpool FC Ukraina Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0074 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.