Oficjalnie: Nowa umowa Robbena

5 lat temu
Oficjalnie: Robben 2017 | Fot. Bayern Monachium

Arjen Robben, jeden z najważniejszych piłkarzy Bayernu Monachium, przedłużył dzisiaj swój kontrakt z Bawarczykami do czerwca 2017 roku.

Jego poprzednia umowa wygasała w czerwcu 2015 roku. Jeśli Robben wypełni swój nowy kontrakt do końca, wówczas spędzi na Allianz Arena osiem lat.

- Jestem bardzo zadowolony z tego, że kontrakt został podpisany i mogę dalej w spokoju walczyć o tytuł dla Bayernu - powiedział dla oficjalnej strony FCB Holender - To mój piąty rok w Monachium, a czekają mnie kolejne trzy. Moja rodzina i ja czujemy się tutaj jak w domu, czas spędzony w tym klubie i z moimi kolegami z drużyny napawa mnie ogromną radością. Nie mogę się doczekać kolejnych lat i kolejnych tytułów dla Bayernu.

Karl-Heinz Rumenigge, prezes rady nadzorczej Bayernu, zwrócił uwagę na to, jak ważnym ogniwem w klubie jest Holender: - Jesteśmy bardzo szczęśliwi z tego, że Arjen przedłużył z nami umowę do 2017 roku. On jest wielkim piłkarzem, bardzo ważnym dla Bayernu, co pokazał nie tylko w zeszłorocznym finale Ligi Mistrzów na Wembley. Arjen jest bardzo ważnym ogniwem naszego zespołu i będzie tak przez kolejne lata.

30-latek do Bayernu dołączył w 2009 roku. Wówczas FCB wykupił go z Realu Madryt za 24 miliony euro. Transfer ten okazał się jednym z najlepszych ruchów w ostatnich latach. Holender wiele razy przyczynił się do zwycięstw Bawarczyków, między innymi właśnie w finale Ligi Mistrzów w sezonie 2012/2013. Do dzisiaj Robben strzelił 86 goli i zaliczył 57 asyst w 153 meczach Bayernu.ŹRÓDŁO
Bayern Monachium
TAGI: Oficjalnie Arjen Robben Bayern Monachium Niemcy Holandia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0139 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.