Valbuena w Liverpoolu?

5 lat temu
Mathieu Valbuena | Fot. Olympique de Marseille

Liverpool FC monitoruje postępy Mathieu Valbueny z Olympique Marsylia od jakiegoś czasu, a teraz może nadarzyć się okazja do wykupienia go.

Mathie Valbuena od siedmiu lat jest zawodnikiem francuskiego klubu. Praktycznie od początku pobytu w Marsylii stał się istotną częścią zespołu. Mimo tego, że zainteresowanie pomocnikiem przejawiało wiele europejskich klubów, dopiero teraz odejście może stać się realne. Valbuena nie jest już być może w swojej szczytowej formie, ale z pewnością jest w stanie wznieść się ponad poziom prezentowany w tegorocznych rozgrywkach Ligue 1 przez Olympique. 
 
Z tego powodu Marsylia robi się dla Valbueny za ciasna, a potencjalna szansa odejścia do Liverpoolu to dla 29-letniego Francuza być może ostatnia taka okazja w karierze. Sam piłkarz nie kryje zainteresowania odejściem: - Od ośmiu lat jestem w Olympique Marsylia. Nigdy nie ukrywałem, że interesuje mnie doświadczenie gry w piłkę za granicą. Zainteresowanie transferem wyraża więc Liverpool, Valbuena i, jeżeli „The Reds” wyłoży odpowiednią sumę, władze francuskiego też nie powinny stawać okoniem w całej sprawie.
 
Z korzyścią dla Liverpoolu byłoby z pewnością szybkie złożenie oferty Marsylii, ponieważ Valbuena nie jest jedynym zawodnikiem, który ma zamiar latem odejść z zaledwie szóstej drużyny ligi francuskiej. Zapewne nie wszyscy zainteresowani odejściem gracze będą mogli zmienić barwy klubowe, a zasada kto pierwszy, ten lepszy, może mieć tutaj istotne znaczenie.


ŹRÓDŁO
Mirror
TAGI: Olympique Marsylia Mathieu Valbuena Liverpool FC Anglia Francja
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0152 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.