Wielkie kluby po Rulliego

5 lat temu
Rulli nie może narzekać na brak zainteresowania swoją osobą

Argentyński bramkarz Gerónimo Rulli nie może narzekać na brak zainteresowania. W swoich drużynach z chęcią zobaczyliby go trenerzy największych europejskich zespołów.

Gerónimo Rulli jest uważany w swojej ojczyźnie za ogromny bramkarski talent. Pomimo zaledwie 31 występów w barwach Estudiantes zdążył zwrócić na siebie uwagę największych europejskich marek.

Wśród drużyn zainteresowanych transferem 21-letniego Argentyńczyka są FC Barcelona, Atllético Madryt, FC Porto oraz Manchester City.

Media w Anglii zwracają szczególną uwagę na zainteresowanie tym bramkarzem ze strony „The Citizens”. Latem z klubu prawdopodobnie odejdzie Costel Pantilimon. W składzie zwolni się więc miejsce dla bramkarza. Fanem talentu Rulliego jest menadżer City, Manuel Pellegrini. Wysłannicy Manchesteru już od ponad roku przeszukują rynek południowoamerykański w celu znalezienia i sprowadzenia do Anglii młodych i najzdolniejszych zawodników.

Poza tym niewykluczone jest, że z Barcelony po zakończeniu sezonu odejdzie José Pinto. Niejasna jest również sytuacja wśród bramkarzy w drużynie "Rojiblancos" - działacze madryckiego klubu nie wiedzą,  czy obecny "numer jeden" w bramce, Thibaut Curtois zostanie w Atlético na przyszły sezon. Walka o pozyskanie młodego Argentyńczyka zapowiada się więc co najmniej ciekawie. 

Rulli jest wychowankiem Estudiantes. W pierwszym zespole zadebiutował niemalże rok temu w spotkaniu przeciwko Arsenalowi de Sarandi. ŹRÓDŁO
The Mirror
TAGI: Gerónimo Rulli Atlético Madryt Manchester City FC FC Porto FC Barcelona Club Estudiantes de La Plata Argentyna Hiszpania Anglia Portugalia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.