Rozmowy w sprawie Terry'ego

5 lat temu
John Terry | fot. Chelsea FC

Chelsea prowadzi rozmowy z Johnem Terrym, aby ten pozostał na Stamford Bridge w przyszłym sezonie.

Obecna umowa kapitana „The Blues” kończy się w czerwcu tego roku. Jeśli Anglik zechce zostać w Londynie, najprawdopodobniej będzie musiał liczyć się z obniżeniem dotychczasowej pensji, która wynosi aktualnie 150 tysięcy funtów tygodniowo.

 Obrońcą zainteresowanych jest kilka klubów, ale sam piłkarz jako priorytet stawia sobie dalszą grę w barwach Chelsea. Zawodnik dobrze czuje się w Anglii i wie, że może grać jeszcze na dobrym poziomie.

Jeszcze w grudniu piłkarz nie mógł być pewien, że zostanie na Stamford Bridge, nawet mimo tego, iż jest ikoną klubu i jednym z lepszych zawodników. Piłkarz musiał przekonać do siebie Mourinho, który zapowiedział, że będzie zmuszony do odmłodzenia składu.

Jednak w aktualnym sezonie okazało się, że defensor jest wciąż przydatny drużynie. „The Special One” ceni doświadczenie i pozycję lidera w szatni i wie, że odejście Terry'ego pozostawiłoby ogromną lukę, którą trzeba byłoby wypełnić zarówno na boisku, jak i poza nim.

 Terry spędził całą swoją zawodową karierę w Chelsea (z wyjątkiem wypożyczenia do Nottingham Forest w 2000 roku). W tym czasie gracz ma na koncie 611 występów w szesnastoletnim pobycie w londyńskim zespole. W swojej klubowej karierze zdobył trzy mistrzostwa Premier League, pięciokrotnie triumfował w Pucharze Anglii, dwa razy wygrał Puchar Ligi oraz Tarczę Wspólnoty, a także raz zwyciężał w finale Ligi Mistrzów i Ligi Europy.ŹRÓDŁO
The Telegraph
TAGI: John Terry Chelsea FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.015 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.