120 milionów na transfery w Barcelonie

5 lat temu
Prezes Barcelony zapowiada transfery w letnim oknie transferowym / Fot. FC Barcelona

Prezydent Barcelony Josep Bartomeu zapowiedział, że jego klub może wydać 120 milionów euro na wzmocnienia w letnim oknie transferowym.

Barcelona ma jasny cel na zbliżające się okienko transferowe. Do Katalonii ma trafić nowy bramkarz oraz środkowy obrońca. Luki na wspomnianych pozycjach są spowodowane decyzją o odejściu z klubu Victora Valdesa oraz Carlesa Puyola.

W najbliższym czasie można się spodziewać ogłoszenia decyzji o zatrudnieniu niemieckiego bramkarza Borussii Monchengladbach, Marca-Andre ter Stegena. Utalentowany golkiper jest już ponoć po decydujących rozmowach z Barceloną i pozostaje mu tylko podpisać kontrakt. 

Dodatkowo, z "Dumą Katalonii" łączeni są również defensorzy: David Luiz, Jan Vertonghen i Eliaquim Mangala. Być może Barcelona sięgnie jeszcze po dodatkowych obrońców, chcąc wzmocnić najsłabiej obsadzoną formację w zespole.

Bartomeu poinformował, że klub po odliczeniu wszystkich strat, podatków i kosztów zanotował zysk w wysokości 120 milionów euro. Prezydent Barcelony zapowiedział, że połowa kwoty planowo ma zostać przeznaczona na spłatę zadłużnia, zaś druga część będzie przelana do budżetu transferowego.

Josep Bartomeu zaznaczył jednak, że być może Barcelona zmodyfikuje nieco plany finansowe. - Być może to będzie rok, kiedy wydamy całe 120 milionów na transfery - zakomunikował włodarz z Katalonii. ŹRÓDŁO
Goal.com
TAGI: FC Barcelona Hiszpania Josep Bartomeu
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0157 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.