Skandal w Copa Libertadores! Piłkarze rzucili się z pięściami na sędziego [WIDEO]

5 lat temu
Junior Sornoza

Zwycięstwo stracone w doliczonym czasie gry, tym bardziej po rzucie karnym, zawsze jest ciosem dla drużyny tracącej bramkę, jednak jak pokazali piłkarze San Lorenzo, może też prowadzić do zachowań, które nie powinny mieć miejsca.

Mecz Copa Libertadores pomiędzy Independiente del Valle a San Lorenzo zgodnie z przewidywaniami był bardzo wyrónany, ale to goście prowadzili 1:0, co dawało im awans do kolejnej fazy. Ten został zaprzepaszczony jednak w 95 minucie.

Wóczas jeden z zawodników ekwadorskiej drużyny został przewrócony przez obrońcę San Lorenzo, wskutek czego arbiter prowadzący to spotkanie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego. Ciężko mieć wątpliwości co do słuszności tej decyzji, jednak piłkarze z Argentyny byli innego zdania i zaciekle protestowali.

Jedenastkę wykorzystał Junior Sornoza, a sędzia chwilę później zakończył mecz. Tym samym obie drużyny odpadły z południowoamerykańskiego odpowiednika Ligi Mistrzów. Goście nie mogli się jednak pogodzić ze stratą cennych punktów w takich okolicznościach i postanowili wyładować swoją złość na arbitrach. Sytuacja zrobiła się na tyle napięta, że interweniować musiała policja. ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Club Atlético San Lorenzo de Almagro Club Social y Deportivo Independiente Argentyna Ekwador
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.017 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.