PSG po dwie gwiazdy Chelsea

4 lata temu
Hazard jest w tym sezonie największą gwiazdą Chelsea | Fot. Uefa.com

Działacze Paris Saint-Germain FC przyznali, że z chęcią sprowadziliby do swojego zespołu dwie gwiazdy Chelsea FC – Brazylijczyka Oscara oraz Belga Edena Hazarda.

To nie pierwszy raz, kiedy media donoszą, że klub z Paryża przygotowuje się do sprowadzenia do Francji młodej gwiazdy „The Blues”, Oscara. Dziś „The Telegraph” podaje, że razem z Brazylijczykiem do PSG mógłby przenieść się również Eden Hazard.

Według „The Telegraph” nadzieja brazylijskiej piłki miałaby kosztować francuski klub 41.5 miliona funtów. Jeśli chodzi o Hazarda z pewnością kwota transferowa musiałaby być jeszcze wyższa, jednakże istnieją małe szanse na to, by działacze klubu ze Stamford Bridge zdecydowali się sprzedać swojego gwiazdora.

Być może cała sprawa z zainteresowaniem wyżej wymienionymi zawodnikami jest elementem psychologicznej gry Paryżan. Wpuszczenie w obieg takiej informacji może mieć na celu wywołanie złości i niepewności w sztabie szkoleniowym oraz drużynie Chelsea. PSG jest przecież najbliższym rywalem londyńczyków w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.

Tym niemniej takie transferowe ruchy spotkały się już z entuzjazmem zawodników PSG. – Oscar jest świetnym zawodnikiem. To rzadki talent w dzisiejszych czasach, ma niebywałe umiejętności. Jest mądrym i kompletnym piłkarzem - powiedział Lucas Moura.

Obaj zawodnicy mają jeszcze 3-letnie kontrakty z Chelsea FC. Co więcej, zarówno Oscar jak i Hazard mają otrzymać w najbliższym czasie oferty przedłużenia swoich umów. ŹRÓDŁO
The Telegraph
TAGI: Chelsea FC Paris Saint-Germain FC Oscar dos Santos Emboaba Junior Eden Michael Hazard Anglia Francja Belgia Brazylia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0071 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.