Inter rozmawia z Carlinhosem

5 lat temu
Carlinhos zagra w Interze? | Fot. Fluminense

Inter Mediolan prowadzi rozmowy z obrońcą Fluminense - Carlinhosem. Jeśli Brazylijczycy chcą jeszcze zarobić na zawodniku, do transferu musi dojść latem.

Carlinhos to ofensywnie grający lewy obrońca, który z konieczności może pełnić rolę lewego pomocnika. 27-letni Brazylijczyk w 148 meczach rozegranych w barwach m.in. Santosu i Fluminense zdobył 7 bramek i zanotował 16 asyst, co powinno spełnić wymagania stawiane przez Waltera Mazzarriego. Zawodnik zaliczył również jeden występ w reprezentacji Brazylii. 
 
O zainteresowaniu ze strony Interu Mediolan oraz innych klubów z Europy mówiło się już wcześniej, jednak sam zawodnik ze względu na sytuacje rodzinną nie zdecydował się na opuszczenie Brazylii. 
 
- W poprzednim roku miałem okazję przenieść się do Galatasaray w Turcji, ale Fluminense poprosiło mnie, abym został. Teraz sytuacja jest inna, wtedy moja żona była w ciąży i to nie był dobry czas na zmianę otoczenia. Teraz wszyscy jesteśmy razem, wszystko jest w porządku i na dodatek znowu pojawiła się możliwość gry w Europie, tym razem w takim klubie jak Inter Mediolan - mówił Carlinhos.  
 
Obecny kontrakt Brazylijczyka wiążący go z klubem wygasa z końcem tego roku i ostatnią chwilą na opłacalne wytransferowanie zawodnika do Europy będzie letnie okno transferowe. 
 
- Na razie toczą się rozmowy, jestem podekscytowany. Mam 27 lat i myślę, że to dobry czas, aby wyjechać. Wszystko oczywiście zależy od Fluminense - zakończył Carlinhos.


ŹRÓDŁO
Globoesporte
TAGI: Carlinhos Inter Mediolan Fluminense FC Włochy Brazylia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0172 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.