Rodgers: Suárez wart 100 milionów funtów

5 lat temu
Suárez = 100 milionów funtów? | Fot. Liverpool FC

Szkoleniowiec Liverpool FC Brendan Rodgers wyjawił, że jego zdaniem Luis Suárez może zostać pierwszym w historii piłkarzem, który będzie wart więcej niż 100 milionów funtów.

Urugwajczyk jest w tym sezonie prawdziwym motorem napędowym zespołu z Anfield Road. Aktualnie przewodzi w klasyfikacji najlepszych strzelców Premier League z 28 trafieniami na koncie - drugim pod tym względem zawodnikiem jest klubowy kolega Suáreza, Daniel Sturridge (20 bramek).
 
Rodgers wyjaśnił, że pomimo braku intencji sprzedaży napastnika, jego zdaniem mógłby on stać się pierwszym piłkarzem w historii, za którego transfer potencjalnie zainteresowany klub zapłaci ponad 100 milionów funtów.
 
Pochodzący z Irlandii Północnej szkoleniowiec dodał, że w jego mniemaniu Suárez znajduje się obecnie bardzo blisko poziomu największych gwiazd światowego futbolu - Lionela Messiego i Cristiano Ronaldo.
 
- Luis wyraźnie zmierza ku przekroczeniu bariery 100 milionów - oświadczył Rodgers. - Jeżeli spojrzysz na największe gwiazdy piłki nożnej, Messiego czy Ronaldo, którzy grają na najwyższym poziomie od dobrych 5-6 lat, to zauważysz, że Luis wkrótce także osiągnie ten pułap - dodał.
 
Dodajmy, że w ostatnim letnim okienku transferowym Suárez był bliski opuszczenia "The Reds". Wówczas stwierdził, że marzy mu się zdobycie Ligi Mistrzów oraz wygrywanie tytułów mistrza kraju. Ostatecznie jednak Rodgers zdołał przekonać go do pozostania w Liverpoolu.


ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Luis Alberto Suárez Díaz Liverpool FC Brendan Rodgers Anglia Urugwaj Trenerzy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0155 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.