Kolejna kara dla Mourinho?

5 lat temu
Mourinho i chłopiec podający piłki na Selhurt Park |fot. Getty Images

José Mourinho może zostać ukarany za to, że meczu z Crystal Palace zagroził chłopcu podającemu piłki za to, że ten opóźniał wznowienie gry. Chelsea przegrała z „Orłami” 1:0.

Chłopiec ociągał się z podaniem piłki Cesarowi Azplicuecie, gdy ten chciał szybko wrzucić ją z autu i jak najszybciej odrobić straconą bramkę. Menadżer „The Blues” pogroził nastolatkowi palcem i powiedział, że innym razem ktoś mógłby mu zrobić krzywdę za takie wybryki. 
 
Mourinho tłumaczył się później, że próbował uniknąć incydentu podobnego do tego, gdy podczas meczu ze Swansea w zeszłym sezonie za kopnięcie chłopca podającego piłki czerwoną kartkę obejrzał Eden Hazard.
 
- Myślałem, że Cesar Azplicueta zaraz straci nad sobą panowanie, a chłopców uczy się, żeby opóźniali grę, kiedy to konieczne i jeśli zawodnik wyładuje swoją złość, to cała wina spada na niego, a ludzie odpowiedzialni za tych chłopców znikają – tłumaczył się „The Special One”
 
- Miałem okazję, żeby do niego podejść. Chłopak był uroczy i powiedziałem mu „jeśli będziesz tak robił, to ktoś kiedyś Cię uderzy”. Widzieliśmy co stało się w przypadku Edena.
 
Mourinho później ponownie podszedł do chłopca by go objąć i poklepać po plecach. Całe zajście widział sędzia spotkania i nie zostało ono przez niego odnotowane w protokole meczowym.
 
Chelsea przegrała drugi z ostatnich trzech meczów w Premier League i spadła na drugą pozycję w tabeli. W meczu z Crystal Palace samobójczą bramkę strzelił John Terry. 
 
Mourinho w ciekawy sposób skomentował wyścig o tytuł mistrzowski. Zapytany na pomeczowej konferencji czego potrzeba jego podopiecznym, aby wygrać ligę portugalski menadżer napisał na kartce papieru tylko jedno słowo: „Jaja”.


ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: José Mourinho Chelsea FC Crystal Palace FC Anglia Portugalia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0182 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.