Oficjalnie: Dawidowicz w Benfice

5 lat temu
Polak trafi do Benfiki? | Fot. Lechia Gdańsk

Paweł Dawidowicz przebywa obecnie na testach medycznych w Benfice Lizbona - czytamy na oficjalnej stronie klubu z Gdańska.

- Cieszymy się zainteresowaniem naszymi zawodnikami ze strony tak uznanych klubów jak Benfica - powiedział Andrzej Juskowiak, wiceprezes ds. sportowych w Lechii.

18-letni pomocnik "Biało-Zielonych" od końca poprzedniego sezonu jest jednym z podstawowych piłkarzy w swojej drużynie. Dawidowicz do tej pory w barwach gdańszczan rozegrał 28 spotkań, w których raz udało mu się wpisać na listę strzelców.

Jeżeli Polak przejdzie pomyślnie testy medyczne to trafi do ekipy z Lizbony na początku lipca. Według nieoficjalnych informacji, włodarze Lechii porozumieli się już z Benfiką w sprawie transferu zawodnika, za którego mieliby otrzymać niespełna 2 miliony euro.

- Zgodnie z dotychczasową polityką klubu nie będziemy ujawniać kwot ewentualnych transferów, bo najczęściej ten drugi klub też sobie tego nie życzy. Jesteśmy natomiast zaskoczeni wysokością kwot podawanych w niektórych mediach. Chcielibyśmy tyle dostać, ale skoro tak się nie stanie, to czy ci którzy podają tak niesprawdzone informacje będą w stanie pokryć nam różnicę sięgającą w niektórych przypadkach nawet kilka milionów euro? - dodaje Andrzej Juskowiak.

Dodatkowym profitem dla "Biało-Zielonych" z racji przenosin zawodnika do Portugalii miałaby być możliwość rozegrania meczu towarzyskiego pomiędzy oboma drużynami, który odbyłby się 27 lipca na PGE Arenie.ŹRÓDŁO
Lechia Gdańsk
TAGI: Paweł Dawidowicz Lechia Gdańsk Benfica Lizbona Polska Oficjalnie Portugalia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.023 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.