Niezadowolony Cavani opuści Paryż?

5 lat temu
Cavani odejdzie z PSG? | Fot. Uefa.com

Edinson Cavani jest niezadowolony ze swojej pozycji w Paris Saint-Germain FC, Niewykluczone, że Urugwajczyk będzie chciał latem opuścić Paryż. Ręce z pewnością zaciera już menadżer Chelsea FC, José Mourinho.

Edinson Cavani ma za złe trenerowi francuskiego klubu, Laurentowi Blancowi, że musi występować na boisku jako skrzydłowy lub cofnięty napastnik.

Gwiazdą pierwszej linii Paryżan jest oczywiście Zlatan Ibrahimović i w najbliższym czasie prawdopodobnie to się nie zmieni. Cavani nie wyklucza więc letniego transferu.

Były snajper SSC Napoli na każdym kroku podkreśla swoje przywiązanie do klubowych barw, jednakże gra na innej pozycji oraz dodatkowe obowiązki w defensywie mogą zmusić go do przemyślenia swojej przyszłości w klubie z Parc de Princes.

- Muszę dawać z siebie wszystko, nie ważne na jakiej pozycji występuję. Ale nie zawsze to jest łatwe. W Paryżu czuję się bardzo dobrze, jednakże są pewne kwestie, które będę musiał omówić z władzami klubu. Niektóre sprawy powinny być załatwiane inaczej. Mam wiele obowiązków w obronie oraz inne spojrzenie na swoją rolę w tym zespole - powiedział w wywiadzie udzielonym L’Equipe reprezentant Urugwaju.

Wśród drużyn zainteresowanych sprowadzeniem do siebie Cavaniego wymienia się Manchester United FC oraz Chelsea FC, która latem będzie chciała za wszelką cenę zakupić klasowego napastnika. Sam José Mourinho otwarcie przyznaje, że Urugwajczyk znajduje się na jego liście życzeń, oczywiście transfer miałby zostać przeprowadzony za rozsądną cenę.  ŹRÓDŁO
L'Equipe
TAGI: Paris Saint-Germain FC Edinson Roberto Cavani Gomez Chelsea FC Manchester United FC Urugwaj Francja Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0147 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.