Oficjalnie: Nuno Gomes kończy karierę i wraca do Benfiki

4 lata temu
Nuno Gomes swoją nową pracę rozpocznie już w czwartek / Fot. Benfica Lizbona

Nuno Gomes zakończył piłkarską karierę. Od tej pory Portugalczyk będzie doradcą prezydenta Benifiki Lizbona do spraw wizerunku klubu na arenie międzynarodowej.

Portugalczyk będzie reprezentował klub na arenie międzynarodowej, stając się asystentem prezydenta klubu, Luisa Filipe Vieiry. Były już napastnik będzie odpowiadał za relacje Benfiki z klubami filarnymi oraz za wizerunek klubu za granicą. - Rozmawiałem z prezydentem Vieirą kilka miesięcy temu i ustaliliśmy zakres moich obowiązków. Swoją pracę rozpocznę w najbliższych dniach, meczem w Holandii z AZ Alkmaar - powiedział Gomes.

Nuno Gomes reprezentował barwy klubu z Lizbony przez kilka sezonów. Najpierw w latach 1997-2000 oraz później od 2002 do 2011 roku. - Nie będę już grać w piłkę nożną i zamknąłem moją karierę jako profesjonalny sportowiec. Teraz rozpoczynam pracę w klubowej administracji, na szczęście w Benfice, która jest moim klubem. Jestem bardzo zadowolony, że ponownie mogę reprezentować Benfikę, teraz już w innej funkcji - stwierdził 78-krotny reprezentant Portugalii.

37-latek jest bardzo zadowolony z powrotu do swojego ukochanego klubu i nie ukrywa, że było to jego marzeniem. - Zawsze powtarzałem, że mam marzenie, żeby wrócić do Benfiki. Jestem bardzo zadowolony z powrotu "do domu", cieszę się, że postanowiono dać mi szansę - podkreśla Nuno Gomes.ŹRÓDŁO
Benfica Lizbona
TAGI: Miguel Soares Perreira Ribeiro Oficjalnie Portugalia Benfica Lizbona
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0052 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.