Reina odrzuca ofertę Napoli

4 lata temu
José Manuel Reina | Fot. Liverpool FC

José Manuel Reina odrzucił ofertę Napoli w sprawie przedłużenia wypożyczenia, licząc na transfer definitywny, przy negocjacjach którego również istnieją rozbieżności.

Reina przebywa obecnie na wypożyczeniu z Liverpoolu, z którym łączy go umowa do końca czerwca 2016 roku. Hiszpan nie figuruje jednak w planach angielskiej drużyny, natomiast w Napoli jest bezsprzecznym numerem jeden. Stąd też szkoleniowiec włoskiego klubu, Rafa Benitez, pragnie zatrzymać swojego rodaka.
 
"Azzurri" chcą ściągnąć 31-letniego bramkarza na stałe, jednak przeciągające negocjacje z "The Reds" sprawiają, że sondują również możliwość przedłużenia wypożyczenia. Takim rozwiązaniem nie jest jednak zainteresowany sam bramkarz, który pragnie jasnej przyszłości. 
 
Według nieoficjalnych informacji, Liverpool oczekuje za swojego piłkarza pięć milionów funtów, które Napoli jest skłonne wyłożyć. Problemem są natomiast zarobki piłkarza. Włosi proponują Hiszpanowi czteroletnią umowę z pensją na poziomie dwóch i pół miliona euro za sezon.
 
Ta zdaniem Reiny jest jednak nie do zaakceptowania, głównie z powodu redukcji obecnych zarobków. Na Anfield Road zarabia on bowiem o dwa miliony więcej. Piłkarz ma także zastrzeżenia co do długości umowy, bowiem nie jest pewny, czy Neapol to miejsce, w którym chciałby zakończyć karierę. Właśnie dlatego oczekuje dwuletniego kontraktu, w ramach którego za każdy sezon gry otrzymywałby trzy i pół miliona euro. 


ŹRÓDŁO
Calciomercato
TAGI: SSC Napoli Liverpool FC José Manuel Reina Anglia Hiszpania Włochy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0169 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.