Beckham: Thiago Silva to najlepszy obrońca na świecie

4 lata temu
Beckham chwali swoich kolegów z PSG | Fot. Uefa.com

Przedmeczowa atmosfera spotkania Paris Saint-Germain FC z Chelsea FC udziela się również Davidowi Beckhamowi. Anglik stwierdził, że obrońca klubu z Paryża Thiago Silva jest najlepszym obrońcą na świecie.

Legenda Manchester United FC uważa, że PSG wcale nie stoi na straconej pozycji w dwumeczu przeciwko Chelsea FC i piłkarze tego zespołu mogą realnie myśleć o awansie do półfinału Ligi Mistrzów.

W związku z nadchodzącym wielkimi krokami spotkaniem tych dwóch zespołów David Beckham postanowił pochwalić swoich byłych kolegów z drużyny. Największych komplementów nie szczędził kapitanowi PSG, Thiago Silvie oraz szwedzkiemu snajperowi Zlatanowi Ibrahimoviciowi.

- Właściciele klubu chcą mieć w swoim składzie najlepszych zawodników i rzeczywiście takowych mają. Thiago Silva to najlepszy środkowy obrońca na świecie. Zlatan natomiast to twardy charakter, ale również jeden z najlepszych zawodników, z jakimi dane mi było zagrać. Jest wspaniałym człowiekiem - powiedział były gracz Realu Madryt.

Słynny Anglik odniósł się też do swojego pobytu w PSG. – Zostałem powitany w klubie z otwartymi ramionami, to było wspaniałe sześć miesięcy - dodał Beckham.

David Beckham trafił do PSG ostatniego dnia zimowego okna transferowego w 2013 roku. W klubie z Parc de Princes zagrał 10 spotkań ligowych. Wraz z zakończeniem sezonu 2012/13 zakończył swoją profensjonalną karierę piłkarską. ŹRÓDŁO
Samba Football
TAGI: David Beckham Paris Saint-Germain FC Thiago Silva Francja Anglia Brazylia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0151 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.